3 top tipy pro březen

3 top tipy pro březen 3 top tipy pro březen … aneb co rozhodně tento měsíc nemůžete promeškat. Soutěžte, relaxujte a nakupujte. Doporučeno a schváleno redakcí.
3 top tipy pro březen
{loadposition breadcrumb}

3 top tipy pro březen

… aneb co rozhodně tento měsíc nemůžete promeškat. Soutěžte, relaxujte a nakupujte. Doporučeno a schváleno redakcí.

Dámská jízda na masáži
Dámské jízdy dorazily i do Planet Zen. Nyní si můžete užít hned tři varianty procedur pro krásný start do teplé jarně-letní éry. Akce je zadána dvěma až čtyřem dámám, které chtějí relaxovat s bonusy. Vedle masáže a koupele, které je v rámci dámské jízdy čekají, mají k dispozici i lounge, kde si mohou odpočinout, občerstvit se a hlavně popovídat.
Tip joyonline: Dámská jízda – Coco dream
První varianta je vhodná pro dámy, které chtějí relaxovat celé tělo a aktivovat uvolňující body. Balijská celotělová masáž panenským kokosovým olejem je prosycena vůní exotiky. Po ní následuje kokosový zábal Panpuri na vlasy, který je vyživí a scelí roztřepené konečky. Procedura je zakončena uvolňující koupelí a Piper Heidsieckem s exotickým ovocem po koupeli. Délka trvání: 2 hodiny. Cena za osobu: 1995 Kč

maxik_vana

Soutěžte s Maybelline a splňte si svůj Americký sen
Chcete zažít New York na vlastní kůži a objevit v sobě jedinečnou osobnost? Maybelline New York splní sen někomu z vás! Stačí se zúčastnit soutěže American Dream a vyhrát měsíční pobyt v New Yorku i s kapesným od Maybelline! Když zvítězíte, získáte měsíční stipendium ve škole přímo v Empire State Building, zajistíme vám ubytování, a navíc dostanete od Maybelline kapesné na nákupy. Využijte této jedinečné příležitosti a vyrazte do New Yorku objevit samu sebe! Soutěžit můžete od 10. března do konce dubna na www.maybellinestipendium.cz. Šťastnou výherkyni, která si splní svůj Americký sen, vybere porota v průběhu května.

Vyzkoušejte novou vůni zdarma
Přijďte si během exkluzivní předpremiéry od 17. března do parfumerií Sephora pro svůj vzorek nové výjimečné vůně Alien Eau Extraordinaire. Při nákupu tohoto parfému navíc získáte třpytivý lak na nehty. Akce platí pouze v termínu od 17. do 30. března nebo do vyčerpání zásob například v těchto prodejnách Sephora: Palladium, Nový Smíchov, Centrum Chodov, Arkády Pankrác, Atrium Flora nebo Metropole Zličín.

1070678

Související články:

5 tipů, jak pečovat o pokožku v zimě
6 faktů, které musíte vědět o parfémech
Katy Perry randí z Niallem z One Direction?