6 věcí, které byste měla partnerovi vyhodit ze skříně

6 věcí, které byste měla partnerovi vyhodit ze skříně 6 věcí, které byste měla partnerovi vyhodit ze skříně Muži se často mylně domnívají, že to, co rádi nosí do práce anebo na návštěvě u babičky, vypadá dobře. To ale ještě nevědí, že řada mužských oblíbených ‚módních výstřelků‘ nás spíš rozčiluje. Představujeme vám 6 věcí, které byste svému partnerovi měla ze skříně raději vyházet.
6 věcí, které byste měla partnerovi vyhodit ze skříně
{loadposition breadcrumb}

6 věcí, které byste svému partnerovi vyhodit ze skříně

Muži se často mylně domnívají, že to, co rádi nosí do práce anebo na návštěvě u babičky, vypadá dobře. To ale ještě nevědí, že řada mužských oblíbených ‚módních výstřelků‘ nás spíš rozčiluje. Představujeme vám 6 věcí, které byste svému partnerovi měla ze skříně raději vyházet.

1.    Tílka síťovaná i bílá
Tílka původně sloužila jako spodní vrstva pod triko v zimním období. A tak to asi mělo i zůstat. Bílá tílka nosí pánové především v létě. I když se jim na rukou rýsují svaly, nám ženám to většinou moc sexy nepřipadá. Těžko se to vysvětluje, ale na mužských tělech se lépe vyjímají košile a trička. A pokud jde o síťovaná tílka, není co řešit. To je zkrátka totální tabu.
2.   Košile s krátkým rukávem
Pokud má váš partner ve skříni formální košile s krátkým rukávem, vymluvte mu je. Není nic horšího, než když si vezme muž pod sako košili s krátkým rukávem. Správně má ze saka vyčnívat rukáv košile. Zajděte si s partnerem například do Pánské pasáže, kde vám s košilemi a dalšími pánskými doplňky rádi poradí.
3.    Army styl
Vojenské časy jsou ty tam, rozhodně není potřeba si připomínat armádu na každém kroku. Khaki barva sama o sobě vypadá fajn, problém ale nastává, když si váš milý obleče maskáče a vyrazí s nimi do ulic. Ne, opravdu si army styl neklestí svoji cestu zpět do módního světa. Maximálně na přehlídkách. Módní přehlídky jsou ale něco docela jiného než realita.
4.    Ledvinka
K maskáčům pánové často nosí ledvinku. Ano, i dnes se najdou tací, co tento pravěký doplněk vytáhnou a připnou si ho k pasu. Jde sice o praktický vynález, který lze používat jako obdobu kabelky, ale jinak na něm není co obdivovat. Ledvinka se hodí jenom na výlety do přírody. Pokud ji schraňuje váš partner pro tyto případy, je to v pořádku. Jakmile se ale pokusí vzít si ledvinku do práce nebo jen tak do města, podepíše si nad sebou jasný ortel.
5.    Tričko s logem značky
Na značkových věcech není nic špatného. Jen jim nemusíte dělat reklamu obrovským nápisem přes prsa. Má-li váš partner doma značková trika s obrovským logem, tak asi rád vzpomíná na doby, kdy byly považovány proužky na teplácích za cool záležitost. Netřeba připomínat značku, která proužky dostala do našeho povědomí… Dnes jsou ale značky dávané na odiv nápisy a logy módním hororem číslo jedna.
6.    Děravé džíny
Podobně jako trička s obrovskými nápisy a logy značek jsou nemístné i děravé džíny. Proč? Protože nežijeme v ‚devadesátkách‘. Jakmile najdete partnerovi ve skříni děravé džíny, buď mu je zašijte, anebo je věnujte potřebným. Navíc děravé džíny se spojují spíše s teenagerovským věkem, takže pokud je vašemu partnerovi víc než devatenáct, není co řešit. Prostě mu nechte na děravé džíny zajít chuť.

Související články:

3 triky, jak vybrat tu pravou kabelku
6 faktů, které musíte vědět o parfémech
Katy Perry randí z Niallem z One Direction?
sledujte nás na instagramu