Široké a husté obočí? Jednoznačně ano!

Široké a husté obočí? Jednoznačně ano! Široké a husté obočí? Jednoznačně ano! Stále váháte, zda si nechat přirozenější tvar obočí? Neváhejte. Zkuste změnu, a zjistíte, že široké obočí také potřebuje péči a občas i tužku.
Široké a husté obočí? Jednoznačně ano!
{loadposition breadcrumb}

Široké a husté obočí? Jednoznačně ano!

Stále váháte, zda si nechat přirozenější tvar obočí? Neváhejte. Zkuste změnu, a zjistíte, že široké obočí také potřebuje péči a občas i tužku.

Jméno ruské modelky Natalii Vodianové je dnes hodně známé. Dříve tomu tak nebylo. Před lety si jí na obyčejném castingu všimli díky neobvyklé vizáži. Jenže ta neobvyklost spočívala v tom, že byla naprosto přirozená. Díky hustému širokému obočí vynikaly velké a naivní oči mladé dívky.

Natalia si vybudovala úspěšnou kariéru, která stále trvá, a některé ženy se i dnes pokoušejí o napodobení úpravy obočí, jež před téměř patnácti lety proslavila právě ona. Individualita je ale nesmírně důležitá. Nemusí se nic napodobovat. Naopak. Podívejte se na sebe do zrcadla a zjistěte, co příroda darovala právě vám. Jako jedna z mála je ve většině případů naprosto neomylná. A to, jak jste se narodila, je pro vás nejpřirozenější. Určitý tvar obočí, určitá barva vlasů, odstín pleti. Můžete do toho zasahovat jemně díky kosmetice, anebo i více, například barvením vlasů.

oboci1

Řada žen se ale po nesčetných pokusech, ať už podařených, či nikoli, následně vrací ke své původní barvě vlasů. Uznávají, že jim to sluší daleko více než nepřirozené odstíny, u kterých se nemusí hned na začátku správně odhadnout, zda se hodí právě k jejich rysům.

Mít husté a široké obočí v žádném případě neznamená přestat se o ně starat a nechat přírodu volně konat. I tak potřebuje jemnou úpravu. Podívejte se pro inspiraci na celebrity, které vědí, že úzký proužek či malý trojúhelníček není obočím, a tak vypadají přirozeně a šarmantně.

sledujte nás na instagramu