Neuvěřitelná podpora čili nejlepší sportovní podprsenka, jakou můžeš mít!

Neuvěřitelná podpora čili nejlepší sportovní podprsenka, jakou můžeš mít! Neuvěřitelná podpora čili nejlepší sportovní podprsenka, jakou můžeš mít! Máš v sobě sílu, abys rozpoutala tornádo, běžela proti větru, byla rychlá, nejlepší. Bez ohledu na sport, který provozuješ, zajistí sportovní podprsenka UW Crop Top Sports Bra profesionální ochranu prsou. Budeš překvapená, jak daleko dokážeš běžet!
Neuvěřitelná podpora čili nejlepší sportovní podprsenka, jakou můžeš mít!
Fotogalerie:
{loadposition breadcrumb}

Neuvěřitelná podpora čili nejlepší sportovní podprsenka, jakou můžeš mít!

Máš v sobě sílu, abys rozpoutala tornádo, běžela proti větru, byla rychlá, nejlepší. Bez ohledu na sport, který provozuješ, zajistí sportovní podprsenka UW Crop Top Sports Bra profesionální ochranu prsou. Budeš překvapená, jak daleko dokážeš běžet!

Propagace značky Freya

Joyonline.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Značka Freya vstupuje na trh se sportovním prádlem s novou profesionální podprsenkou, která:

• zajišťuje o 92 % méně otřesů při cvičení

• redukuje bolest prsou při cvičení o 97 %

• snižuje riziko napínání kůže na prsou na 1 %

Více než 70 % žen pociťuje bolest prsou při sportování. Freya Active našla způsob, který nejenže zajistí cvičícím ženám komfort a pohodlí, ale také pěkné a pevné poprsí. Freya Active představuje novou sportovní podprsenku UW Crop Top Sports Bra. Podprsenka je výjimečná, neboť prošla sérií přelomových měření v oblasti výzkumů prsou, které nebyly provedeny nikdy předtím.

Dr Joanna Scurr – specialistka na zdraví prsou Portsmouthské univerzity, kde byly prováděny výzkumy, sdělila, že „při cvičení dochází k napínání kůže prsou v okamžiku, kdy nejsou chráněna. Při běhu nebo skákání podléhají vazy, které se nacházejí v prsou, neodvratnému napnutí. Je opravdu velmi důležité, aby byla prsa chráněna před trvalým poškozením zajištěním jejich účinné ochrany.“

Napnutí kůže je důsledkem mimovolného pohybu prsou, který způsobuje bolest při cvičení. To je také častý problém u žen, které sportují profesionálně i jako sport provozují jako koníček. Takové nepohodlí způsobuje, že cvičí méně efektivně, a co je nejhorší, soustředí se na bolest, která jim ztěžuje správné provádění cvičení.

Výzkumy prokázaly, že u testovaných podprsenek (70FF–80E) se bolest vnímaná při cvičení snížila o 97 % v porovnání ke cvičením v tradiční podprsence. Dr Alex Milligan z univerzity Breast Health Research Group říká: „Poslední výzkumy provedené u prsou žen při cvičení jsou nejvšestrannějšími pokusy provedenými v této oblasti. Osvědčily se mnohem lépe, než jsme předpokládali. Je to ohromný úspěch a přelom ve výzkumech nad co nejlepší ochranou prsou při cvičení.“

FREYA-ACTIVE-ELECTRIC-BLACK-UNDERWIRED-CROP-TOP-SPORTS-BRA-WITH-MOULDED-INNER-4004-PERFORMANCE-CAPRI-PANT-4005-CONSUMER

A co víc, zkoušky prokázaly, že cvičení ve sportovní podprsence Freya Active snižuje mimovolný pohyb ňader až o 92 %! Ženy testující podprsenku Crop Top Sports Bra uvádějí, že zajišťuje o 20 % lepší podporu prsou než podprsenky konkurenčních značek. U podprsenky ženy rovněž ocenily vzhled, stylistiku a nabídku velikostí.

Podprsenka byla vyvinuta jako top, není tedy nutné oblékat si na ni další oblečení. To představuje univerzální možnost pro ženy, které cvičí ve fitness centrech, pro osoby milující běh a jiné sporty, které vyvolávají intenzivní pohyb ňader. Podprsenka je zhotovena z mikrovlákna zajišťujícího odvádění vlhkosti od těla. Košíčky dodatečně kryje tenký, prodyšný materiál, který nenasává nepříjemné pachy. Pro zlepšení komfortu byla použita široká prošitá ramínka s možností sepnutí na zádech. To je skvělé řešení pro ženy se svěšenými rameny.

Více o Freya Active a také o kolekcích spodního prádla a plavek našich značek se dozvíte na www.freyalingerie.com a dále na našem českém blogu www.freyablog.cz.


Zpět na článek: Neuvěřitelná podpora čili nejlepší sportovní podprsenka, jakou můžeš mít!
Zpět na článek: Neuvěřitelná podpora čili nejlepší sportovní podprsenka, jakou můžeš mít!
Zpět na článek: Neuvěřitelná podpora čili nejlepší sportovní podprsenka, jakou můžeš mít!