Hot trend: Sexy blond podle Claudie Schiffer

Hot trend: Sexy blond podle Claudie Schiffer Hot trend: Sexy blond podle Claudie Schiffer Schwarzkopf na český trh uvádí novou exkluzivní řadu ikonických blond odstínů Blonde Ultime. Nová kolekce zahrnuje devět odstínů včetně osobního blond odstínu Claudie Schiffer. Líbí se vám?
Hot trend: Sexy blond podle Claudie Schiffer
{loadposition breadcrumb}

Hot trend: Sexy blond podle Claudie Schiffer

Schwarzkopf na český trh uvádí novou exkluzivní řadu ikonických blond odstínů Blonde Ultime. Nová kolekce zahrnuje devět odstínů včetně osobního blond odstínu Claudie Schiffer. Líbí se vám?

U zrodu a vývoje produktů Blonde Ultime stála světová ikona modelingu Claudia Schiffer, která od začátku své kariéry využívala své plavé vlasy k utváření image. Blond hříva se stala její obchodní značkou. Během let nikdy výrazně nezměnila svůj styl účesu nebo barvu vlasů, protože jsou pro ni skutečným pokladem.

Řada Blonde Ultime obsahuje osobní blond odstín Claudie Schiffer, která propůjčila svoji tvář krabičce tohoto odstínu. Její podpis navíc stvrzuje, že se osobně podílela na jeho vývoji.

„Vlasy si barvím spoustu let a vždycky pro mě bylo důležité, aby vypadaly přirozeně a zdravě. Pro tuto řadu jsem vybrala svůj vlastní odstín blond a své další oblíbené odstíny. Přidala jsem také zesvětlující sprej s citrusovým olejem pro lehký zesvětlující efekt,“ říká Claudia Schiffer.

Kromě osobního odstínu řada Claudie nabízí tři zesvětlující blond odstíny, dva tmavší plavé odstíny a dva extrémní zesvětlovače. Řadu završuje zesvětlující sprej pro postupné zesvětlení až o dva odstíny. Vyzkoušíte? My určitě ano!

Související články:

3 triky, jak vybrat tu pravou kabelku
6 faktů, které musíte vědět o parfémech
Katy Perry randí z Niallem z One Direction?
sledujte nás na instagramu