Mila Kunis a Ashton Kutcher spolu čekají dítě

Mila Kunis a Ashton Kutcher spolu čekají dítě Mila Kunis a Ashton Kutcher spolu čekají dítě Neutekl ani měsíc od zasnoubení slavného hollywoodského páru a už se ví, že spolu čekají dítě.
Mila Kunis a Ashton Kutcher spolu čekají dítě
{loadposition breadcrumb}

Mila Kunis a Ashton Kutcher spolu čekají dítě

Neutekl ani měsíc od zasnoubení slavného hollywoodského páru a už se ví, že spolu čekají dítě.

Ashton Kutcher a Mila Kunis se seznámili těsně před počátkem milénia při natáčení dnes již kultovního seriálu Zlatá sedmdesátá. Ten se natáčel až do roku 2006. Kdo by čekal, že po všech těch letech, během rozvodu Ashtona s o několik let starší Demi Moore a po pár úspěšných filmových rolích se tento pár znovu setká.

V roce 2012 začali spolu randit a od listopadu minulého roku, kdy už byl Ashton oficiálně rozvedený, vztah nabíral na obrátkách. Letos ke konci února se třicetiletá Mila a šestatřicetiletý Ashton zasnoubili. A aby fanoušci dlouho nečekali, už teď vědí, že jejich oblíbenci čekají své první dítě.

Povídá se, že během osmi let práce na seriálu spolu herci nerandili. Když se ale po čtrnácti letech od prvního dne natáčení Zlatých sedmdesátých potkali, hned to mezi nimi zajiskřilo. Držíme čerstvě zasnoubenému páru a budoucím rodičům palce a budeme se těšit na malého hereckého potomka s nimi.

sledujte nás na instagramu