4 tipy, jak si vybrat svou jarní kabelku

4 tipy, jak si vybrat svou jarní kabelku 4 tipy, jak si vybrat svou jarní kabelku Jaro je tady, zimní oblečení nadobro uložíme na dno skříně a začneme ‚hledat‘ nové jarní kousky. Chtělo by to něco barevnějšího, vždyť šedé a černé už bylo v zimě dost. Co takhle jasně zelená připomínající jarní trávu, tyrkysově modrá nebo červená? Na takový barevný outfit si netroufáte? Nevadí, ‚oživte‘ svůj šatník alespoň barevnými módní doplňky a kabelkou. A jak si takovou jarní kabelku vybrat?
4 tipy, jak si vybrat svou jarní kabelku
{loadposition breadcrumb}

4 tipy, jak si vybrat svou jarní kabelku

Jaro je tady, zimní oblečení nadobro uložíme na dno skříně a začneme ‚hledat‘ nové jarní kousky. Chtělo by to něco barevnějšího, vždyť šedé a černé už bylo v zimě dost. Co takhle jasně zelená připomínající jarní trávu, tyrkysově modrá nebo červená? Na takový barevný outfit si netroufáte? Nevadí, ‚oživte‘ svůj šatník alespoň barevnými módní doplňky a kabelkou. A jak si takovou jarní kabelku vybrat?

Válka barev
Ráda byste nějakou tu barvu do šatníku zařadila, ale bojíte se, že barevnou kabelku ‚neunosíte‘? Že se vám přece jen nebude k vašemu oblečení tolik hodit? Vyberte si kabelku v kombinaci s černou, takovou totiž s outfitem doladíte vždy. Elegantní tvar a černá barva se vám budou hodit ke kostýmkům i šatům, lehce vintage vzhled a ozdobné nýtky se ale skvěle hodí i k džínám.
Black and white
Jste spíše na klasiku? Jaro je sice o veselých a jasných barvách, ale klasická kombinace černobílé barvy je prostě nepřekonatelná, bude se nosit letos, příští rok i přespříští… Černobílé kabelky jsou nadčasové a určitě se vyplatí si takovou pořídit.
Tvar rozhoduje
Důležité je vybrat si správně vhodný tvar kabelky. Nosíte-li spoustu potřebných věcí, určitě oceníte prostornou tašku, ale možná vám stačí jen malá kabelka na pár drobností. Správnou volbou je pořídit si kabelku s odepínatelným a délkově nastavitelným uchem, což poskytuje spoustu možností, jak ji nosit.
Šetřete místem
Myslete také na skladování kabelky, určitě je přínosem, když je možno kabelku dobře uložit, aby vám v šatníku nezabrala moc místa. Upřednostněte kabelky, které jsou praktické a můžete je i dobře zabalit třeba do kufru na dovolenou. Tip Joyonline.cz: FuFu kabelky mají vyjímatelné dno, které z vaší kabelky udělá tu nejlepší kabelku na cesty.

Související články:

3 triky, jak vybrat tu pravou kabelku
6 faktů, které musíte vědět o parfémech
Katy Perry randí z Niallem z One Direction?