Přitahuj a oslňuj, protože ženské tvary jsou sexy!

Přitahuj a oslňuj, protože ženské tvary jsou sexy! Přitahuj a oslňuj, protože ženské tvary jsou sexy! Spodní prádlo je zrcadlem mé osobnosti, proto když ho vybírám, na nic si nehraji – že jsem někým jiným, že bych měla, že musím. Jsem sebou. Vím, co chci a co mám ráda.
Přitahuj a oslňuj, protože ženské tvary jsou sexy!
Fotogalerie:
{loadposition breadcrumb}

Přitahuj a oslňuj, protože ženské tvary jsou sexy!

Spodní prádlo je zrcadlem mé osobnosti, proto když ho vybírám, na nic si nehraji – že jsem někým jiným, že bych měla, že musím. Jsem sebou. Vím, co chci a co mám ráda.

Toto je komerční sdělení. joyonline.cz není autor článku a nemá vliv na jeho obsah.

Propagace značky Freya

Freya, Fantasie, Fauve nebo Elomi. Každá z těchto značek byla vytvořena k tomu, aby nabídla ženám výjimečně dobře střižené a ideálně padnoucí spodní prádlo, které zaručí pocit nejvyššího pohodlí a sebejistoty. Každá značka charakterizuje neopakovatelnou osobnost.
Spodní prádlo mi poskytuje oporu a výjimečné pohodlí. Dodává mi sebejistotu. Ideálně sedí a je příjemné na dotek. Může být úchvatné a stylové a já elegantní, svůdná a tajemná. Může být šílené a odvážné a já… sexy a dívčí.

Freya – Když v roce 1998 vznikla britská značka Freya, dějiny výroby podprsenek opět pokročily vpřed. Již v roce 1999 zavedla jako první na světě košíčky velikosti J. V současné době nabízí spodní prádlo v rozměrech obvodu hrudníku od 60 cm do 85 cm a košíčky do velikosti K.

Freya nabízí podprsenkové proměny. Pokud si myslíš, že máš příliš malá nebo příliš velká prsa, nastav se na pozitivní myšlení, přejdi na bra-fitting se značkou Freya a najdi pro sebe ideální podprsenku. (www.freyalingerie.com)

Fantasie – stylové, elegantní a módní prádlo, které nabízí špetku rafinovanosti pro každý den, a to i u košíčků velikosti K. Podprsenka byla navržena tak, aby zajistila svobodnou oporu prsou. Elegantní styl spojený s materiálem příjemným na dotek způsobuje, že se budeš cítit báječně, přičemž ideální přilnutí dodá tvé postavě krásné křivky. (www.fantasie.com)

Fauve – Vysoká kvalita kráčí ruku v ruce s péčí o nejdrobnější detail, aby mohla být vytvořena ideálně padnoucí podprsenka, tak krásná, že ti dodá sebedůvěru a umožní změnit se v někoho, o kom jsi mohla pouze snít. (www.fauve.co.uk)

Elomi – Teď jsi na řadě ty, aby ses stala středem pozornosti. V ideálně padnoucím spodním prádle dobře držícím poprsí ve velikostech od 70 (32) až 120 (52), košíčky od C až H, se můžeš směle postavit do záře reflektorů. Při nošení speciálně navržených podprsenek s vyztuženými nebo měkkými košíčky s moderními vzory se můžeš cítit jako hvězda. (www.elomilingerie.com)

Chceš dobře vypadat a cítit se výborně? Věř mi, potřebuješ dokonalé prádlo! 
Britští stylisté jako Gok Wan nebo Trinny a Susannah přesně vědí, že dobře vybraná podprsenka je základem celého looku. Poznej svou správnou velikost! Získáš hezký tvar, zvednutí prsou, odhalený pas a oblečeš si šaty minimálně o jednu velikost menší. Vymodeluješ si postavu.

Přitahuj a oslňuj, protože ženské tvary jsou sexy!

Nejzajímavější informace také o nejnovějších kolekcích plavek, sportovní kolekci active a adresy obchodů najdete na českém blogu www.freyablog.cz.


Zpět na článek: Přitahuj a oslňuj, protože ženské tvary jsou sexy!
Zpět na článek: Přitahuj a oslňuj, protože ženské tvary jsou sexy!
Zpět na článek: Přitahuj a oslňuj, protože ženské tvary jsou sexy!
Zpět na článek: Přitahuj a oslňuj, protože ženské tvary jsou sexy!
sledujte nás na instagramu