The Amazing Spider-Man 2: jeho největší bitva začíná…

The Amazing Spider-Man 2: jeho největší bitva začíná… The Amazing Spider-Man 2: jeho největší bitva začíná… Odjakživa všichni víme, že největší konflikt, kterému Spider-Man kdy čelil, se odehrává v jeho nitru: střet obyčejných povinností Petera Parkera s výjimečnou zodpovědností, kterou na svých bedrech nese Spider-Man. Ve filmu The Amazing Spider-Man 2 ale Peter Parker zjišťuje, že před ním stojí ještě náročnější bitva.
The Amazing Spider-Man 2: jeho největší bitva začíná…
Fotogalerie:
 
{loadposition breadcrumb}

The Amazing Spider-Man 2: jeho největší bitva začíná…

Odjakživa všichni víme, že největší konflikt, kterému Spider-Man kdy čelil, se odehrává v jeho nitru: střet obyčejných povinností Petera Parkera s výjimečnou zodpovědností, kterou na svých bedrech nese Spider-Man. Ve filmu The Amazing Spider-Man 2 ale Peter Parker zjišťuje, že před ním stojí ještě náročnější bitva.

Toto je komerční sdělení. joyonline.cz není autor článku a nemá vliv na jeho obsah.

Propagace značky Falcon

Být Spider-Manem je skvělé. Peter Parker nezná úžasnější pocit než se prohánět mezi mrakodrapy, být skutečným hrdinou a trávit čas s Gwen. Být Spider-Manem ale má také svou cenu: jedině Spider-Man je schopen ochránit ostatní Newyorčany před pozoruhodnými padouchy, kteří město ohrožují. Když se na scéně objevuje Electro, je Peter nucen čelit nepříteli, který je mnohem silnější než on sám. A když se vrací i jeho starý přítel Harry Osborn, uvědomuje si Peter, že všechny jeho nepřátele něco spojuje: společnost OsCorp.

Kdo je nový nepřítel Electro?

Je to dvaačtyřicetiletý muž, Max Dillon, který býval ženatý, ale manželka ho opustila. Je to elektrikář, žije se svou matkou, která ho velice miluje, ale brání mu v růstu. Takže ani po dvaačtyřiceti letech se mu příliš nepovedlo dát si svůj život do pořádku. Jeho matka ho zradila, ale zradila ho i společnost a také jeho práce. Když se tyhle tři věci sejdou dohromady, asi nikdo by se s nimi nedokázal vyrovnat, aniž by si prošel velice temným obdobím. Nikdy nikdo Electra neosloví jménem, a pak se najednou objeví Spider-Man a řekne mu, „Hele, Maxi, jsi můj přítel, vidíš a slyšíš věci, které bych já minul.“ Vnímá to asi jako někdo, kdo strávil celý život na poušti a najednou mu někdo nabídne sklenici vody. No, vlastně spíš celý bazén.

Takže když se ocitá v problémech, a stane se z něj Electro, jde mu především o to, že nechce nikomu ubližovat. Chce jenom, aby Spider-Man dostál svým slovům, když tvrdil, že je jeho přítelem. Takže právě proto se z něj stane Electro, protože si řekne, že pokud se k němu Spider-Man nechce znát a všichni lidé si o něm myslí, že je divný, tak má pořád alespoň své schopnosti a dokáže s nimi nadělat pořádnou neplechu.

Jak Electro přijde ke svým schopnostem?

Electro pracuje jako elektrikář pro OsCorp, navrhuje rozvodnou síť. Ale v podstatě jenom vypomáhá. Jednou spadne do obrovské nádrže s úhoři, se kterými OsCorp pravděpodobně provádí nejrůznější pokusy. Získá své schopnosti a potom se snaží přijít na to, jak s nimi naložit a jak je využít ve svůj prospěch.

Co vztah Gwen a Petera?

Garfield byl nadšený z možnosti znovu spolupracovat s Emmou Stone, která se vrací do své role Gwen Stacy. „Stále před ní musíte být ve střehu a musíte být na svou roli dokonale připraveni, pokud s ní chcete udržet krok,“ soudí Garfield. „Dokáže se vypořádat s jakoukoli výzvou, kterou před ni postavíte. Je to ta nejtalentovanější herečka, jakou znám.“

Emma Stone mu tento kompliment oplácí: „Než jsme začali s natáčením prvního dílu, moc jsem z jeho díla neznala. Ale teď už to vím: dokáže toho opravdu hodně,“ říká. „Je mi ctí spolupracovat s takovým hercem. Učím se toho od něj skutečně hodně – je neuvěřitelně dokonale připravený, pečlivý a skutečně odvážný, to vše současně. Je schopen své postavě dodat ohromnou hloubku.“

V květnové JOY, která vychází 17.4. se můžete těšit na soutěž o lístky na speciální předpremiéru, spojenou s tombolou o skvělé ceny a přečíst si rozhovor s Emmou Stone a Andrewem Garfieldem.Zpět na článek: The Amazing Spider-Man 2: jeho největší bitva začíná…
Zpět na článek: The Amazing Spider-Man 2: jeho největší bitva začíná…
Zpět na článek: The Amazing Spider-Man 2: jeho největší bitva začíná…
Zpět na článek: The Amazing Spider-Man 2: jeho největší bitva začíná…
Zpět na článek: The Amazing Spider-Man 2: jeho největší bitva začíná…