Čtyři must-have letošního jara

Čtyři must-have letošního jara Čtyři must-have letošního jara Trendů je hodně, občas je až příliš těžké se v nich vyznat. Podívejte se na čtyři maličkosti, které vám rozhodně udělají radost, přinesou jarní náladu a individualizují váš styl.
Čtyři must-have letošního jara
{loadposition breadcrumb}

Čtyři must-have letošního jara

Trendů je hodně, občas je až příliš těžké se v nich vyznat. Podívejte se na čtyři maličkosti, které vám rozhodně udělají radost, přinesou jarní náladu a individualizují váš styl.

Když chce žena změnu, sahá po nůžkách, barvě na vlasy anebo vizitce své oblíbené kadeřnice. Je to jednoduše samozřejmost, která hned napadne převážnou část něžného pohlaví. Nakupování také není výjimkou, a oblíbené seriály na chvíli zůstávají zanedbanými. Až na ty, které inspirují. A co teprve jaro? Nový start a teplejší roční období, kdy trendy doslova prosí o vstup do vašeho života.

Začněte u vlasů

vlas

Nosí se hlavně dlouhé vlasy, a když už krátké, tak geometrický a agresivnější sestřih. Efekt mokrých vlasů se na přehlídkovém mole objevil také. Jedním z nejvýraznějších trendů tohoto jara jsou však barevné vlasy plné neonů. Nemusíte si je barvit celé, stačí například lehký úzký pramínek na ofině. Pokud jste si vždy chtěla vyzkoušet blond, teď je ta správná chvíle, jen si raději zajděte do kadeřnictví, obzvlášť pokud se chystáte jít do platiny.

Ani krok bez dekorativní kosmetiky

rty

Říká se, že rtěnka o ženě prozradí nemálo. Její absence také. Pokud patříte k ženám, které bez rtěnky neudělají ani krok, v nejbližších pár měsících si rozhodně užijete výrazné barevné palety. Jestliže se vám v minulých sezonách zalíbila oranžová rtěnka, tak její intenzivnější novinku jistě uvítáte. Vamp rudá či naivní barbie růžová na party či do kina také nejsou marné.

Hra geometrie a modrých odstínů

kab

Nejeden módní dům si pohrál s tlumenou kombinací jednoduché geometrie, menších tvarů a dvěma až třemi barvami, převážně pastelových odstínů. Pro nepředvídatelné jarní počasí, romantickou náladu a ženskost je modrá ideální. Ta se objevila v různém provedení, pokaždé ale dost podobně. Seznamte se s ní i vy.

Odhalte nohy

lod

Lodičky, sandálky, obuv inspirovaná gladiátory. Opravdu je z čeho vybírat. Pokud se ale chcete cítit jako křehká žena, a to i v případě, že jdete na zkoušku, důležitou obchodní schůzku, nebo dokonce na přijímací pohovor – zvolte lodičky. Návrháři představili širokou škálu již tak známého tvaru v novém provedení. Podívejte se pro inspiraci na vybrané kousky.

sledujte nás na instagramu