Peaches Geldof: smrt, kterou nikdo nečekal

Peaches Geldof: smrt, kterou nikdo nečekal Peaches Geldof: smrt, kterou nikdo nečekal Uspěšná modelka a matka dvou dětí byla nalezena ve svém domě mrtvá. Co za neštěstí se přihodilo teprve pětadvacetileté krásce?
Peaches Geldof: smrt, kterou nikdo nečekal
{loadposition breadcrumb}

Peaches Geldof: smrt, kterou nikdo nečekal

Uspěšná modelka a matka dvou dětí byla nalezena ve svém domě mrtvá. Co za neštěstí se přihodilo teprve pětadvacetileté krásce?

Peníze, sláva, manžel a dvě malé děti. Na první pohled by se mohlo zdát, že nebylo nic, co by šťastné rodince stálo v cestě, ale v pondělí 7. dubna byla Peaches nalezena ve svém domě v Kentu bez jakýkoli známek života.

Modelka, která se v poslední době věnovala spíše svým dětem než modelingu, byla naposledy vidět minulý týden na přehlídce oděvního koncernu F&F, kde podle zúčastněných působila uvolněně.

Příčina smrti krásné maminky a dcery slavného hudebníka se zatím vyšetřuje, takže není jasné, zda se jedná o nehodu, sebevraždu, nebo zabití. Podle prvních zpráv se spekulovalo o tom, že se Peaches předávkovala léky.

Poslední zprávou modelky byl tweet na sociální síti, kde Peaches umístila fotku sebe a své maminky, která jí zemřela, když bylo dceři jedenáct let. Těžko říct, jaké byly okolnosti smrti, každopádně vyjadřujeme rodině upřímnou soustrast a je velká škoda, že tak mladí a schopní opouštějí svět tak brzy…

Související články:

3 triky, jak vybrat tu pravou kabelku
6 faktů, které musíte vědět o parfémech
4 tipy, jak si vybrat svou jarní kabelku