Něžný chameleon Anne Hathaway

Něžný chameleon Anne Hathaway Něžný chameleon Anne Hathaway Po radikální změně účesu kvůli roli ve filmu Bídníci získala herečka Oscara, Zlatý glóbus a cenu BAFTA. Hathaway ví, jak se proměnit a zůstat šik.
Něžný chameleon Anne Hathaway
{loadposition breadcrumb}

Něžný chameleon Anne Hathaway

Po radikální změně účesu kvůli roli ve filmu Bídníci získala herečka Oscara, Zlatý glóbus a cenu BAFTA. Hathaway ví, jak se proměnit a zůstat šik.

Anne Hathaway patří k herečkám, které vynikají přirozenou krásou. Změna celkové image kvůli roli pro ni není žádný problém a to ji ve světě hollywoodského třpytu šlechtí. Ale, jak to vypadá, jí sluší naprosto vše. Od hodně krátkých vlasů až k dlouhým vlnám s ofinou. Anne v tom jednoduše umí chodit.

Zmínky o dnes už jednatřicetileté půvabné herečce se v kruzích filmových fanoušků začaly objevovat chvíli po uvedení snímku Deník princezny na plátna. Následovala Zkrocená hora, ve které v hlavních rolích byli k vidění Jake Gyllenhaal a Heath Ledger. Po premiéře filmu Ďábel nosí Pradu se Annino jméno začalo spojovat hlavně s módou a stylem.

Od té doby, co pro roli ve filmu Bídníci, ve kterém ztvárňuje Fantine, musela Anne obětovat své rozkošné dlouhé vlasy, se herečka drží krátkého sestřihu. Ten už si vyzkoušela i v barvě platinové blond. Díky něžným rysům, a hlavně plným rtům jí sluší jak její přirozený odstín, tak i jeho naprostý opak.

anne

Anne Hathaway je důkazem toho, že pokud žena touží po vizuální proměně, nemusí se uchylovat k výstředním účesům a sahat po neonových barvách. Stačí se jen nechat ostříhat od profesionála. Stylová elegance, a hlavně kontinuální péče o vlasy je často daleko více než chvilková touha po extrémní změně image.

Podívejte se, jak se Annin účes měnil v čase. Kdy se vám líbil nejvíce?

sledujte nás na instagramu