Jak poznat toho pravého?

Jak poznat toho pravého? Jak poznat toho pravého? Nová láska, rozchod, nová láska, rozchod, nová láska, rozchod, zklamání a úzkost. Cítíte se být jako v začarovaném kruhu? Už vás nebaví střídání chlapů a vztahů, které nemají budoucnost? Začínáte propadat panice, že ten pravý pro vás neexistuje anebo že ho nikdy nepotkáte? Vaším největším přáním je mít po boku partnera, který to s vámi myslí vážně a chce dlouhodobý vztah?
Vaším největším přáním je mít po boku partnera, který to s vámi myslí vážně a chce dlouhodobý vztah?
{loadposition breadcrumb}

Jak poznat toho pravého?

Nová láska, rozchod, nová láska, rozchod, nová láska, rozchod, zklamání a úzkost. Cítíte se být jako v začarovaném kruhu? Už vás nebaví střídání chlapů a vztahů, které nemají budoucnost? Začínáte propadat panice, že ten pravý pro vás neexistuje anebo že ho nikdy nepotkáte? Vaším největším přáním je mít po boku partnera, který to s vámi myslí vážně a chce dlouhodobý vztah?

Přiznejme si to, většina z nás hledá spíše chlapa pro život než playboye, se kterým strávíme nanejvýš jednu noc a ráno se po něm slehne zem. My ženy jsme tak naprogramované. Při našem orgasmu totiž vzniká sexuální hormon oxytocin, který zapříčiní, abychom následně k milenci přilnuly a vytvořily si k němu úzkou vazbu. Ať už žena chce, nebo ne, tento hormon působí na její psychiku a nutí ji připoutat se k muži, s nímž měla sex. Když se k tomu ještě cítíte osamělá, přestáváte posuzovat, jestli je pro vás ten pravý, a automaticky snižujete svoje nároky, protože už dál nechcete být sama. A právě z toho vznikají nespokojené, stále se opakující vztahy jako přes kopírák. Je načase si uvědomit, že být připoutané ke špatnému muži znamená být ještě osamělejší, než jsme byly předtím. Pouze tímto způsobem ztrácíme čas a sbíráme trápení, zklamání a hluboká citová zranění. Že se poznáváte? A nevíte, jak dál?

k1

JOY vám přináší seznam otázek, které byste si měly položit předtím, než do nějakého vztahu zase skočíte po hlavě. Hlavně si dopřejte čas, sex při výběru partnera nepomáhá, jinak by naším mužem na celý život byla osoba, která nás nejlépe uspokojí. Že tomu tak není, jsme se v životě už několikrát na vlastní kůži přesvědčily. Než se mu celá odevzdáte, uvažujte, zda je vaše volba skutečně správná a zda se k dotyčnému hodíte. Měla byste s potenciálním partnerem trávit hodně času a při tom postupně získávat odpovědi na následující desítku otázek:

1. Mám si s ním vůbec co říct?

2. Existuje ještě něco dalšího, co máme společného, kromě přání nebýt sám?

3. Myslíme stejně?

4. Cítíme stejně?

5. Máme stejný životní rytmus?

6. Chápeme pod věrností to stejné?

7. S jakými touhami vstupuje do vztahu každý z nás?

8. Vidí naši budoucnost stejně jako já?

9. Jaké má špatné vlastnosti a budu je schopna tolerovat?

10. Mohu mu dát svou důvěru?

Takto jednoduše poznáte muže, který bude vaší součástí v časech dobrých i zlých a který bude báječně doplňovat vaši osobnost (nikoli zaplňovat vaši samotu).

Související články:

Jak být na prvním rande nezapomenutelná?
Jak napsat milostný dopis?
3 tipy, jak se zamilovat sama do sebe
sledujte nás na instagramu