Kate Hudson: Má nová večírková kolekce je jen pro odvážné

Kate Hudson: Má nová večírková kolekce je jen pro odvážné Kate Hudson: Má nová večírková kolekce je jen pro odvážné Kate Hudson, modelka společnosti Lindex a múza kolekce jaro/léto 2014, je herečka, která se proslavila nejen svojí nominací na Oscara, ale i svým stylem a minulostí prošpikovanou mnoha večírky na červeném koberci.
Kate Hudson: Má nová večírková kolekce je jen pro odvážné
{loadposition breadcrumb}

Kate Hudson: nová večírková kolekce jen pro odvážné

Kate Hudson, modelka společnosti Lindex a múza kolekce jaro/léto 2014, je herečka, která se proslavila nejen svojí nominací na Oscara, ale i svým stylem a minulostí prošpikovanou mnoha večírky na červeném koberci.

Jarní večírková kolekce Lindex, jež vstoupí do prodejen a na web lindex.com 23. dubna, našla silnou inspiraci ve stylu, jaký Kate Hudson vyznávala při svých účastech na oslavách a parties. Hlavní slova, která charakterizují tuto kolekci, jsou elegantní, moderní, sexy a okouzlující.

„Při navrhování této kolekce jsme se nechali inspirovat stylem, který využívala Kate před objektivy fotoaparátů na červeném koberci. Chceme poskytnout představu, jak se Kate pro takové příležitosti obléká. Kolekce vyzařuje kouzlo Hollywoodu a svými skvěle nositelnými a slavnostními kousky vzbuzuje dojem luxusu,“ říká Nina Starck, ředitelka designu u společnosti Lindex.

1417_1008_copy

V kolekci zákaznice najdou dvoje klasické šaty delšího střihu, dvě kimona pro asijsky elegantní vzhled a také overal. Tento módní overal je dokonalým kouskem ošacení na večírky; je elegantní a ležérní zároveň.
„Při volbě oblečení na večer je důležité najít takovou siluetu, která bude zdůrazňovat vaše křivky bez ohledu na to, jakou máte postavu. V overalu se budete vždy cítit pohodlně a šik,“ říká Kate Hudson.
Kolekce bude uvedena na trh, tedy do prodejen Lindex a na web lindex.com, 23. dubna.

Související články:

3 triky, jak vybrat tu pravou kabelku
6 faktů, které musíte vědět o parfémech
4 tipy, jak si vybrat svou jarní kabelku
sledujte nás na instagramu