Další hvězda ve spolupráci ‪H&M‬: Alexander Wang

Další hvězda ve spolupráci ‪H&M‬: Alexander Wang Další hvězda ve spolupráci ‪H&M‬: Alexander Wang Tolik utajovaná a zároveň velmi chtěná informace je konečně venku. Tentokrát to bude americký návrhář Alexander Wang, kdo na podzim letošního roku spojí ve své limitované kolekci své síly s oděvním koncernem H&M.
Další hvězda ve spolupráci ‪H&M‬: Alexander Wang
{loadposition breadcrumb}

Další hvězda ve spolupráci ‪H&M‬: Alexander Wang

Tolik utajovaná a zároveň velmi chtěná informace je konečně venku. Tentokrát to bude americký návrhář Alexander Wang, kdo na podzim letošního roku spojí ve své limitované kolekci své síly s oděvním koncernem H&M.

Společnost ‪H&M‬ během slavnostního večera na hudebním festivalu Coachella Music Festival oznámila, že další slavný návrhář, se kterým bude spolupracovat, bude Alexander Wang.

V tomto partnerství spojí s ‪H&M‬ poprvé síly americký designér v rámci netrpělivě očekávaného společného projektu.
Stejnojmenná módní návrhářská značka se sídlem v New Yorku se od roku 2007, kdy se představila na přehlídkovém molu, pevně etablovala. Neustále rozvíjí urbánní modely inspirované uniformami a zasazuje je do nového kontextu. Jeho kolekce se vyznačují přirozeným, nepřepjatým náhledem na módu a vždy vyzařují pocit přirozenosti.

o-HM-AND-ALEXANDER-WANG-facebook


Kolekce Alexander Wang x ‪H&M‬ zahrnuje dámské i pánské oděvy a doplňky. Typicky pro jeho zajímavý přístup navrhne Alexander také kousky, které přesahují rámec módy jako takové. Kolekce bude k dostání od 6. listopadu 2014 ve zhruba 250 obchodech ‪H&M‬ po celém světě a na internetu.


Alexander Wang říká: „Je mi ctí, že se mohu zapojit do projektů spolupráce ‪H&M‬ se slavnými designéry. Pracovat s jejich týmem je napínavé a zábavné. Jsou velmi otevření, posunují zavedené hranice a vytvářejí prostor pro kreativitu. Pro širší okruh zákazníků to bude skvělá příležitost zažít prvky značky Alexander Wang a životního stylu, který je s ní spjatý.“

„Alexander Wang představuje na dnešní módní scéně jeden z nejdůležitějších hlasů. S přímo nakažlivou energií a nadšením přesně chápe, co lidé chtějí nosit. Zdá se mi neuvěřitelné, že letos budeme spolupracovat právě s ním,“ pochvaluje si kreativní poradkyně ‪H&M‬ Margareta van den Bosch.

Související články:

3 triky, jak vybrat tu pravou kabelku
6 faktů, které musíte vědět o parfémech
3 nejznámější mýty o zubech