Brunet celebrity, které jsou od přírody blond, a nevěděli jste o tom!

Brunet celebrity, které jsou od přírody blond, a nevěděli jste o tom! Brunet celebrity, které jsou od přírody blond, a nevěděli jste o tom! Plavá hříva rovná se koruna ženské krásy? Traduje se, že přitahuje muže jako magnet! Přinášíme sedm slavných blondýnek, jež konvertovaly k ‚brunetismu‘ a s obdivem plují proti proudu!
Brunet celebrity, které jsou od přírody blond, a nevěděli jste o tom!
{loadposition breadcrumb}

Brunet celebrity, které jsou od přírody blond, a nevěděli jste o tom!

Plavá hříva rovná se koruna ženské krásy? Traduje se, že přitahuje muže jako magnet! Přinášíme sedm slavných blondýnek, jež konvertovaly k ‚brunetismu‘ a s obdivem plují proti proudu!

Shrňme si to: plavovlásky jsou u většiny populace takové ženy, kterým vidina práce s počítačem nahání hrůzu, protože by musely sáhnout na myš, takové ženy, jež si myslí, že mohou dát svému partnerovi pouze čtyři děti, protože se dozvěděly, že každé páté dítě, které se narodí, je Číňan, ale hlavně jsou to takové ženy, jež mužské pokolení pokládá za nejpřitažlivější a sneslo by jim modré z nebe! Což, nebudeme zapírat, stojí za zamyšlení!

V kontrastu s tímto faktem existuje celá řada celebrit, které navzdory atraktivnosti svého přírodního odstínu dávají přednost tmavším paletám barev, a vyvracejí tak silně společensky zakořeněné klišé o hloupých, neschopných blondýnách!

Zde je sedmička hollywoodských brunetek, které se narodily blond:

1. Angelina Jolie

angelina

2. Leighton Meester

blair

3. Kristen Stewart

stewart

4. Olivia Wilde

olivia

5. Kate Perry

perry

6. Winona Ryder

winona-ryder

7. Dita Von Teese

dita

Související články:

Galerie: Slavné matky a jejich děti
První české supermodelky a jejich maminky
Miss Beyoncé o kráse, která bolí!
sledujte nás na instagramu