DIY: vyrobte dokonalý dárek!

DIY: vyrobte dokonalý dárek! DIY: vyrobte dokonalý dárek! Největší radost svým blízkým uděláte vlastnoručně vytvořenou maličkostí. Přinášíme návod i šablonu!
DIY: vyrobte dokonalý dárek!
{loadposition breadcrumb}

DIY: vyrobte dokonalý dárek!

Největší radost svým blízkým uděláte vlastnoručně vytvořenou maličkostí. Přinášíme návod i šablonu!

V aktuálním, květnovém, čísle JOY najdete rovnou několik návodů na ozdoby a drobnosti, kterými můžete potěšit jak sebe, tak i své přátele nebo rodinu. Vyzdobte si byt nejen květinami (je přece jaro!) a různými kupovanými dekoracemi, ale třeba barevnými rámečky. V květnu, kdy se slaví Den matek, navíc ocení tipy na originální překvapení určitě každý. Maminku můžete obdarovat například kornoutem s jejími oblíbenými sladkostmi. Jak na něj?


Stáhněte si šablonu ZDE
Pak ji vytiskněte a vystřihněte. Pečicí papír jednou přeložte. Položte na něj šablonu a tužkou obtáhněte obrysy. Papír rozložte a překreslete kontury na barevný papír. Rovnou stranu natřete lepidlem. Barevný papír opatrně srolujte a na rovné straně slepte. Na tu nalepte konec dortové krajky a oviňte ji okolo vzniklého kornoutu. Druhý konec rovněž natřete lepidlem a přilepte. Nakonec naplňte kornout libovolnými bonbony.

Ať se vám kornout povede!

Související články:

3 triky, jak vybrat tu pravou kabelku
6 faktů, které musíte vědět o parfémech
3 nejznámější mýty o zubech