Fotogalerie: Celebrity a jejich tetování

Fotogalerie: Celebrity a jejich tetování Fotogalerie: Celebrity a jejich tetování Jsou slavní, krásní a svá pomalovaná a popsaná těla se nebojí ukázat světu. Představujeme vám ta nejzajímavější tetování celebrit.
Fotogalerie: Celebrity a jejich tetování
{loadposition breadcrumb}

Fotogalerie: Celebrity a jejich tetování

Jsou slavní, krásní a svá pomalovaná a popsaná těla se nebojí ukázat světu. Představujeme vám ta nejzajímavější tetování celebrit.

Justin Bieber
Na levém rameni se Justinovi nedávno ‚objevil‘ velký profil indiána, maskota hokejového týmu Stratford Cullitons. Proč? „Můj děda mě vždycky brával na jejich zápasy, tak jsem se rozhodl toto tetování věnovat právě jemu,“ dodal ke svému novému výtvoru. Uvidíme, komu věnuje další tetování. Že by se příštího výtvoru na svoji počest konečně dočkala Selena?

070113-justin-bieber-tattoo-lgn

Demi Lovato
To, že zpěvačka a porotkyně z amerického X Factoru miluje tetování, není žádná novinka. Ke svým dvanácti předchozím nyní připojila další ozdobu v podobě drobných vlaštoviček s nápisem faith (víra). Co na něj říkáte vy?

02-271112-demi-lovato-gets-kat-von-d-to-do-new-tattoo-lgn

Harry Styles
Frontman boybandu One Direction se rozhodně tatérskému studiu nevyhýbá. Internetem prolétl jeho vytetovaný motýlek, nás ale nejvíce zaujali dva ptáčci na hrudi. Harry k tomu sám řekl, že to symbolizuje jeho cestu hudebním průmyslem. Sice netušíme, co to znamená, ale pravděpodobně k tomu Harry nechá v budoucnosti vytvořit nějaké pokračování.

161112-harry-styles-tattoo-lgn

Rihanna
Barbadoská kráska si je dobře vědoma, jak velkou pozornost její tělo dokáže přitáhnout, a tak se ani její poslední tetování neobešlo bez velké pozornosti fanoušků i odpůrců. Přímo pod jejími prsy se nově skví obraz bohyně Isis, který si zpěvačka nechala vytetovat na památku své prababičky. K fotce na sociální síti přidala koment: „Bohyně Isis a moje babička – navždy na mém srdci i uvnitř něj…“ Ano, toto tetování muselo být skutečně od srdce. :-)

21-100912-rihanna-new-tattoo-for-her-gran-lgn

Související články:

3 triky, jak vybrat tu pravou kabelku
6 faktů, které musíte vědět o parfémech
3 nejznámější mýty o zubech