Co boty říkají o vaší osobnosti?

Co boty říkají o vaší osobnosti? Co boty říkají o vaší osobnosti? Mnoho žen uctívá obuv jako kultovní předmět, zatímco jiné ji považují výhradně za věc nutnosti. Věděli jste, že boty, jež si vybíráte, mohou hodně říci o vaší osobnosti?
Co boty říkají o vaší osobnosti?
{loadposition breadcrumb}

Co boty říkají o vaší osobnosti?

Mnoho žen uctívá obuv jako kultovní předmět, zatímco jiné ji považují výhradně za věc nutnosti. Věděli jste, že boty, jež si vybíráte, mohou hodně říci o vaší osobnosti?

Američtí badatelé provedli výzkum, který přinesl pozoruhodné výsledky.

Podívejme se na fakta, která nám tuto skutečnost přiblíží:

1. Placky

Pokud jsou vaší nejčastější volbou boty s plochou podrážkou, znamená to, že jste dosti jednotvárné, nebo lepšími slovy – máte rády pohodlí víc než módu. Povahově jste spíše introvert a snadno se k vám nikdo nedostane. V nitru ukrýváte křehkost a citlivost. Připadáte si nezajímavě a pro ostatní vysíláte signál – nevšímejte si mě!

2. Motorkářské boty

Ženy, které si vybírají tento druh obuvi, zpravidla dělají vše na vlastní pěst. Ve svém životě nikomu nedůvěřují, jsou extrovertní a mají rády dobrodružství. Vyznávají převážně pánský styl, a to i v typu komunikace s okolím.

3. Platformy

Většina realistek nosí boty s klínky. Pokud se mezi ně řadíte i vy, pak dáváte v běžném životě přednost jednoduchosti, která pro vás splní svou funkci stejně dobře jako náročnější záležitosti. Vyznavačkám platforem nechybí sebevědomí, milují nezávislost a život si žijí po svém.

4. Lodičky

Dámy, které se vždy rozhodnou pro boty na vysokém podpatku, mají potřebu vyhledávat pozornost a uznání. Rády se chlubí, jsou posedlé módou a na ostatní chtějí působit co nejvíce sexy. Jejich osobnostní rysy mohou být povrchní a materialistické. Hodně dají na mínění druhých a chtějí se za každou cenu zalíbit všem.

Souhlasíte?

Související články:

Money, money, money! Kolik berou modelky?
Jak by vypadala živá Barbie?
Kde se vzala, tu se vzala: Kendall Jenner
sledujte nás na instagramu