3 tipy, jak dodat vztahu šťávu

3 tipy, jak dodat vztahu šťávu 3 tipy, jak dodat vztahu šťávu Jste spolu už dlouho, vaše soužití vám připadá stereotypní a v posteli už to není, co bývalo? Nepropadejte panice! Přinášíme tři osvědčené tipy, které pomohou vztah znovu nabít energií.
3 tipy, jak dodat vztahu šťávu
{loadposition breadcrumb}

3 tipy, jak dodat vztahu šťávu

Jste spolu už dlouho, vaše soužití vám připadá stereotypní a v posteli už to není, co bývalo? Nepropadejte panice! Přinášíme tři osvědčené tipy, které pomohou vztah znovu nabít energií.

1. Sex s novým nábojem

Pokud vám to v posteli už nepřipadá tak žhavé, přichystejte si pro svého partnera oživení. Můžete mu navrhnout role play, a také si k ní opatřit pěkný kostým. Tak vám bude připadat, že se milujete s někým, koho neznáte, a sex dostane nový náboj, partner bude nadšený.

2. Neseďte doma

Skládá se váš večer z toho, že oba přijdete vyčerpaní z práce a zasednete k televizi? Chyba! Domluvte si společné rande. Můžete vyrazit na procházku, do kina nebo na večeři, případně vyzkoušet novou aktivitu. Ale čím originálnější nápad, tím lepší. Podnikání nejrůznějších výletů je dobrým trikem, jak se ze stereotypu vymanit.

3. Neustále se překvapujte

Využijte chvíle, kdy váš partner není doma, a připravte mu malé překvapení. Jestliže například stále hovoří o nějakém filmu, který se mu líbí, ale vy jste ho ještě neviděla, zkuste se s ním na něj podívat. Udělejte si tak pěkný večer se skleničkou vína. Vrcholem vašeho překvapení pak může být nové svůdné prádlo, které ještě nezná. Večer tak u filmu určitě neskončí.

sledujte nás na instagramu