Miss Beyoncé o kráse, která bolí!

Miss Beyoncé o kráse, která bolí! Miss Beyoncé o kráse, která bolí! Kontroverzní videoklip k singlu Pretty Hurts je na světě! Beyoncé se pere v šatně, užívá pilulky na hubnutí, a dokonce podstupuje facelift!
Miss Beyoncé o kráse, která bolí!
{loadposition breadcrumb}

Miss Beyoncé o kráse, která bolí!

Kontroverzní videoklip k singlu Pretty Hurts je na světě! Beyoncé se pere v šatně, užívá pilulky na hubnutí, a dokonce podstupuje facelift!

,,Dokonalost je zhouba národa. To duše potřebuje operaci,“ upozorňuje zpěvačka ve svém klipu na fakt, že vnitřní spokojenost je důležitější než fyzická atraktivita člověka. 

,,Jsi pěkná holka, nezáleží na tom, co máš v hlavě. Učeš si vlasy, vyčisti si zuby. Vše, na čem záleží, je to, co máš na sobě,“ zpívá Bey, která jako umělkyně vyzrála. Její texty jsou upřímnější a hlubší. Nebojí se kritizovat, otevřeně zpívat o sexualitě, ani odtajňovat intimnosti z vlastního života. Píseň pro ni znamená jakousi formu zpovědi.

Beyoncé si je dobře vědoma toho, že ve světě showbyznysu zaujímá vlivné postavení, ve kterém si může dovolit mnohem více než ostatní. Je to ona, kdo udává trendy, je to ona, koho všichni následují. V novém videoklipu má roli notorické soutěžící o titul krásy, která jde tvrdě za vítězstvím. Kvůli vzhledu je ochotná obětovat všechno, ale pocitu štěstí se jí trvale nedostává. Singl Pretty Hurts, zobrazující současný kult nepřirozené krásy, vyvolává vášnivé diskuse na internetu. Vyjádřete se k němu i vy!

Milé čtenářky, jaký máte postoj k plastickému zkrášlování? Váš názor nás zajímá!

Zde se podívejte na ožehavou novinku, o které se bude dlouho mluvit!

Související články:

Královna Beyoncé a její proměny v čase
První české supermodelky a jejich maminky aneb jaká matka, taková dcera?
Kate Hudson: nová večírková kolekce jen pro odvážné
sledujte nás na instagramu