Který make-up dokonale ladí k vaší pleti?

Který make-up dokonale ladí k vaší pleti? Který make-up dokonale ladí k vaší pleti? Nebojte se s líčením experimentovat. Je velká škoda nosit ten samý make-up ke všem příležitostem. Jak vybrat perfektní make-up, který k vám bude jednoduše patřit? Podívejte se na typ své pleti a vyrazte pro něj! Navíc pro všechny platí stejné pravidlo: méně znamená více. Vyzkoušejte je tak, že kousek vymáčknete na ruku a rozetřete. Vypadá dobře a nedělá vám divný flek? Narazila jste na svou barvu.
Který make-up dokonale ladí k vaší pleti?
{loadposition breadcrumb}

Který make-up dokonale ladí k vaší pleti?

Nebojte se s líčením experimentovat. Je velká škoda nosit ten samý make-up ke všem příležitostem. Jak vybrat perfektní make-up, který k vám bude jednoduše patřit? Podívejte se na typ své pleti a vyrazte pro něj! Navíc pro všechny platí stejné pravidlo: méně znamená více. Vyzkoušejte je tak, že kousek vymáčknete na ruku a rozetřete. Vypadá dobře a nedělá vám divný flek? Narazila jste na svou barvu.

1. Světlá pleť

Platí jednoduché pravidlo: nepřekračujte svůj přirozený odstín. Měla byste proto zvolit barvu o tón tmavší, případně make-up, který bude vypadat přirozeně. V teplejších měsících nanášejte vrstvu menší a ke zvýraznění používejte narůžovělé zdravíčko, případně si opatřete přímo rozjasňující  make-up.Náš tip: Bronzing Powder Sol de Rio, Sephora

index_copy_copy

2. Broskvová pleť

Máte tu výhodu, že k vaší pleti ladí široká škála odstínů. Ale opět: dbejte na přirozený efekt. Čáry kolem obličeje a zřetelné přechody nepůsobí zrovna sexy. V zimě můžete zvolit tmavší odstín, v létě je dobré využít BB nebo CC krémy a make-up jimi nahradit. Rozsvítí vám pleť tak akorát a budete působit velmi svěže.

3. Tmavá pleť

Vyhněte se hodně světlým make-upům. Také dbejte na to, aby tón odpovídal vaší barvě a vy jste se zbytečně neuvrhla do podivného opálení. Ve vašem případě je také vhodné lehce zesvětlit pleť dobře zvoleným pudrem – ten by měl být světlejší než váš make-up. Budete působit upraveně, nikoli přemalovaně.