3 outfity podle celebrit, které ho dostanou do kolen!

3 outfity podle celebrit, které ho dostanou do kolen! 3 outfity podle celebrit, které ho dostanou do kolen! Stojíte bezradně před skříní a nevíte, co na sebe na první schůzku? Inspirujte se celebritami. Najděte ideální oblečení pro rande na jakémkoli místě.
3 outfity podle celebrit, které ho dostanou do kolen!
{loadposition breadcrumb}

3 outfity podle celebrit, které ho dostanou do kolen!

Stojíte bezradně před skříní a nevíte, co na sebe na první schůzku? Inspirujte se celebritami. Najděte ideální oblečení pro rande na jakémkoli místě.

1. Plavky jako Rihanna

Pořiďte si rafinované bikiny, které obléká tato snědá kráska. Kovové ozdoby dokonale vykreslí a zvýrazní vaši postavu. Navíc tyrkysová barva vypadá báječně na jakémkoli barevném typu pleti. Slaďte k tomu ještě brýle a plážovou tašku – a model je na světě. Můžete směle vyrazit na rande k vodě.

1010_rihanna-swimsuit-007sm1

2. Večerní mini podle Zooey Deschanel

Úspěšná herečka zářila v modré barvě a romantický look doladila rozpuštěnými vlasy. Na stejnou kartu vsaďte i vy. Vlasy vyfénujte dohladka a využijte křiklavější barvu pro minišaty. Skvěle se hodí do kina, na večeři, ale i na uvolněný večírek, kam vás pozval. Boty zvolte méně výrazné, ať působíte decentně a zároveň sexy.

Mini_dle_deschanel

3. Do přírody s Taylor Swift

Nedbalá elegance jako klíč k úspěchu? Proč ne. Vezměte si příklad z Taylor Swift. Do parku nebo na piknik byste měla vyrazit uvolněná a v pohodlném oblečení. S kombinací ležérních džín a topu se nemůžete zmýlit. Vlasy nechte buď rozpuštěné, anebo je vyčešte do vysokého culíku, ať zvýrazníte svůj dekolt a tvar obličeje. Rande venku může začít.   

do_parku_Swift_copy

sledujte nás na instagramu