4 tipy, jak být mrcha a zároveň hodná přítelkyně

4 tipy, jak být mrcha a zároveň hodná přítelkyně 4 tipy, jak být mrcha a zároveň hodná přítelkyně Stále posloucháme, jak máme být mrchy, že hodné holky nikdy nic nedostanou. Jenže když si najdeme stálého partnera, naše špatná stránka by měla ustoupit do pozadí. Jak zkombinovat mrchu a hodnou holku, aby byl váš partner stále spokojený a vy jste dosáhla svého? Podívejte se na čtyři tipy.
4 tipy, jak být mrcha a zároveň hodná přítelkyně
{loadposition breadcrumb}

4 tipy, jak být mrcha a zároveň hodná přítelkyně

Stále posloucháme, jak máme být mrchy, že hodné holky nikdy nic nedostanou. Jenže když si najdeme stálého partnera, naše špatná stránka by měla ustoupit do pozadí. Jak zkombinovat mrchu a hodnou holku, aby byl váš partner stále spokojený a vy jste dosáhla svého? Podívejte se na čtyři tipy.

1. Dělejte kompromisy

Mrcha by přítele na večírek s kamarády nepustila a hodná přítelkyně ano. Jak z toho ven? Zkuste vymyslet řešení, které bude vyhovovat vám oběma. Můžete mu navrhnout, že půjdete spolu, případně že se sejdete později po party, abyste zašli na pozdní večeři. Ukažte partnerovi, že mu věříte, ale že je tady zároveň možnost případného programu s vámi.

2. Láska prochází nejen žaludkem, ale i postelí

Přesně tak je to i myšleno. Jakožto hodná přítelkyně můžete uvařit skvělou večeři a po ní přítele překvapit novým luxusním spodním prádlem. Vezměte otěže večera do svých rukou a buďte v posteli ten večer dominantnější. Vydatná porce (nejen jídla) s ním zajistě zamává.

3. Žárlivost je kořením vztahu

Nic si nenalhávejme – hodné holky vše tolerují a neřeknou ani popel. Mrchy jsou zase v druhém extrému. Najděte svou roli někde uprostřed a okořeňte váš vztah tak akorát. Nic se samozřejmě nemá přehánět, ale řadě mužů žárlení vyloženě imponuje. Pokud vás něco naštve, nebojte se to říct na rovinu, případně si zažárlit. Není na tom nic špatného.

4. Nebuďte domácí puťka

Tím se nemyslí, ať vyhodíte žehličku z okna a jdete se bavit do ulic. Zkuste přijít na rovnováhu, která vám bude vyhovovat. Chodí váš přítel často ven s kamarády, a vy sedíte doma a trápíte se? Udělejte tomu přítrž a vyrazte do víru velkoměsta. Ve vší počestnosti samozřejmě. Bavte se a užívejte si. Jestliže nechcete jít bez přítele, nevadí, užijte si nějakou legendární party společně.