Klíč k oslňující kráse podle Evy Longorii

Klíč k oslňující kráse podle Evy Longorii Klíč k oslňující kráse podle Evy Longorii Hvězda Zoufalých manželek prozradila recept na svou zářivou pleť! Dopřejte si také zcela přírodní péči v klidu svého domova!
Klíč k oslňující kráse podle Evy Longorii
{loadposition breadcrumb}

Klíč k oslňující kráse podle Evy Longorii

Hvězda Zoufalých manželek prozradila recept na svou zářivou pleť! Dopřejte si také zcela přírodní péči v klidu svého domova!

Eva velmi dbá o svůj vzhled a nedá dopustit na domácí obličejovou masku, kterou si každý týden připravuje z kávy, olivového oleje a citronu.

Jemný peeling z kávových zrníček odstraní odumřelé kožní buňky, které nás dělají unavené, zatímco přírodní kofein rozproudí mikrocirkulaci, jež nám vrátí ruměnec do tváří. Olivový olej pokožku dokonale vyživí a citronová šťáva krásně rozjasní obličej.

Přejete-li si svěží jarní vzpruhu, vyzkoušejte návod na masku Evy Longorii, která probudí zašedlou pleť ze zimního spánku a nezatíží vaši peněženku!

Clay-facial-mask-in-beauty-spa

Postup:

Uvařte si do konvice svoji oblíbenou mletou kávu. Zbylý lógr nandejte do misky, přidejte šťávu z půlky citronu a lžíci olivového oleje. Vše smíchejte dohromady. Vzniklou pastu naneste krouživými pohyby na obličej a nechte působit, dokud se nevytvoří suchá maska. Poté opláchněte teplou vodou. Související články:

Jarní průvodce krásou: Jak na alergie
4 největší mýty o ženské depilaci
6 faktů, které musíte vědět o parfémech