Svátek matek: 6 tipů, jak ho oslavit

Svátek matek: 6 tipů, jak ho oslavit Svátek matek: 6 tipů, jak ho oslavit Rozmazlujte a hýčkejte svou maminku jako královnu! Uspořádejte tzv. líný den nebo pyžamový mejdan!
Svátek matek: 6 tipů, jak ho oslavit
{loadposition breadcrumb}

Svátek matek: 6 tipů, jak ho oslavit

Rozmazlujte a hýčkejte svou maminku jako královnu! Uspořádejte tzv. líný den nebo pyžamový mejdan!

JOY přináší 6 tipů, na které nesmíte zapomenout:

1. Snídaně do postele

Co může být větším důkazem lásky a úcty než vlastními silami nachystaná snídaně? Skočte pro čerstvé pečivo a ovoce, uvařte kávu, připravte palačinky nebo wafle s džemem. V troubě rozpečte tousty, které provoní celou místnost, a vše úhledně naskládejte na servírovací tác.

2. Ozdoby

Oživte snídani veselými barevnými ubrousky! Ranní hostině dodáte punc významnosti a svoji maminku uchráníte před skvrnami a nechtěnými drobky v posteli.

3. Květiny

Pokud chcete matce vykouzlit úsměv na tváři, pak nesmíte zapomenout na květiny. Stačí vložit jeden květ do sklenice s vodou a přidat tuto milou pozornost na tác s jídlem, který tak bude vypadat ještě lépe!

4. Čtení

Odpočinkový den je ideální pro listování dámskými časopisy nebo četbu knih, na které jindy nezbývá čas. Ujistěte se, že máte spoustu materiálu ke čtení – nedělní noviny nebo milované magazíny nezapomeňte připsat na nákupní seznam!

5. Filmy

Vyberte své mámě některou z filmových novinek nebo pro ni uspořádejte holčičí filmový maraton a společně se bavte u nejoblíbenějších filmů.

6. Přání

Někdy se vhodná slova těžce hledají. Napište na kartičku, co pro vás vztah s vaší matkou znamená, za co ji obdivujete nebo jste jí vděčná a jak moc ji máte ráda! Takto si vaše maminka může láskyplná písmenka kdykoli znovu připomenout a potěšit se jimi!

Související články:

Nakupování nás dělá šťastnější: 5 faktů, proč tomu tak je!
3 recepty na zamilované drinky
5 tipů, jak strávit První máj
sledujte nás na instagramu