Interview: Jak slaví den matek české krásky?

Interview: Jak slaví den matek české krásky? Interview: Jak slaví den matek české krásky? Tereza Fajksová a Tereza Chlebovská nám prozradily, jaký vztah mají se svými maminkami, a kterými dárky se jim chystají udělat radost! Načerpejte inspiraci a přečtěte si následující článek!
Interview: Jak slaví den matek české krásky?
{loadposition breadcrumb}

Interview: Jak slaví den matek české krásky?

Tereza Fajksová a Tereza Chlebovská nám prozradily, jaký vztah mají se svými maminkami, a kterými dárky se jim chystají udělat radost! Načerpejte inspiraci a přečtěte si následující článek!

Dvě královny krásy, dvě Terezy, a jejich maminky, o kterých pro JOY napsaly několik řádek plných lásky.

Miss Earth 2012 Tereza Fajksová

Jak vypadá v očích dcery milovaná matka, nám nádherně popsala Tereza Fajksová, která pro čtenářky pořídila originální rodinné selfie.

,,Je to silná, cílevědomá, pracovitá, milá, krásná, charakterní a milující žena, u které je na prvním místě rodina. Vždy tu pro nás je, ať již v dobrém, či zlém. Je to typická maminka, která dokáže utěšit, podporuje mě v čemkoli, co si usmyslím a drží za ruku, když onemocním. Prostě je tam, kde má být. To, že se máme rády, si dokazujeme celoročně, ne jen na svátek matek. Ale i tak určitě minimálně pošlu zprávu s přáním nebo růžičku. I když byly a budou okamžiky nepříliš růžové, stejně pro mě bude maminka navždy žena mého života, která obětovala kus sebe, aby vychovala dvě děti býti dobrými lidmi.“

fajksov


Česká Miss 2012 Tereza Chlebovská

Terezina maminka Jana pracuje jako ředitelka na Střední pedagogické škole v Krnově. A jak plánují strávit svátek matek?

,,Bohužel, spolu tento den nebudeme, jelikož mě v Praze drží pracovní povinnosti. Ale vynahradíme si to už za týden, kdy mě čeká módní přehlídka na Moravě a při té příležitosti pobudu i nějaký čas doma u rodičů. Moje maminka miluje čokoládu, takže se chystám, že jí nakoupím pořádné zásoby! Také miluje přírodu, túry a procházky, proto doufám, že nám počasí bude přát a my se vydáme na nějaký hezký výlet. Bezesporu to bude skvělý relax pro nás obě!“


chleb

Související články:

Simona Krainová otevřeně o modelingu
Taťána Kuchařová: V módě dávám přednost originalitě
Simona Krainová: Nikdy se nevzdávejte!
sledujte nás na instagramu