Star look: Oslňujte svým vzhledem podle Blake Lively

Star look: Oslňujte svým vzhledem podle Blake Lively Star look: Oslňujte svým vzhledem podle Blake Lively Chcete vypadat jako hvězda seriálu Super drbna? Pojďte s námi nahlédnout do její šminkovnice!
Star look: Oslňujte svým vzhledem podle Blake Lively
{loadposition breadcrumb}

Star look: Oslňujte svým vzhledem podle Blake Lively

Chcete vypadat jako hvězda seriálu Super drbna? Pojďte s námi nahlédnout do její šminkovnice!

Dlouhé něžně rozevláté vlasy a dokonalý make-up. Jsou v tom snad nějaké nadpřirozené schopnosti, či dokonce kouzla? Ale kdepak! Jen správně zvolená líčidla! A jak na ně, to vám v článku prozradí odbornice na slovo vzatá – samotná Serena van der Woodsen. :-)

Kosmetická taštička Blake Lively

Blake se nikdy neobejde bez milionové řasenky (Millions De Cils So Couture) od L’Oréal Paris, která dodá jejím řasám maximální objem bez žmolků. Od stejné značky používá i rtěnky Colour Riche v odstínech Pretty Pink a Coral Hues, které občas nanáší místo tvářenky nebo očních stínů, aby vypadala svěžeji. Co jí ale nesmí chybět, je zázračný krém Homeoplasmine, který na její pleť působí jako všelék.

serenavan

Jednoduchý trik Blake Lively na její ikonický lehce zvlněný účes. Vyzkoušejte ho!

Vždy, když si umyje vlasy, nechá je volně proschnout a čeká, až budou téměř suché, než si je stočí do těsného baletního uzlu. Máte-li sklon k přírodním kudrnám stejně jako Blake, pak vám bude po rozpuštění drdolu odměnou bohaté vlnobití! Pokud jste ale majitelkou rovnějších vlasů, použijte speciální pěnu nebo tužidlo a konečný účes dobře zalakujte, aby měl delší výdrž! 

sledujte nás na instagramu