4 tipy na jarní šaty, inspirujte se celebritami

4 tipy na jarní šaty, inspirujte se celebritami 4 tipy na jarní šaty, inspirujte se celebritami Počasí začíná vybízet ke krásným šatům. Udělejte ze sebe dámu, za kterou se na ulici každý muž otočí. Které šaty vybrat? Přinášíme čtyři tipy přímo od hvězd.
4 tipy na jarní šaty, inspirujte se celebritami
{loadposition breadcrumb}

4 tipy na jarní šaty, inspirujte se celebritami

Počasí začíná vybízet ke krásným šatům. Udělejte ze sebe dámu, za kterou se na ulici každý muž otočí. Které šaty vybrat? Přinášíme čtyři tipy přímo od hvězd.

1. Květované šaty

Představte si, jak se květovaným vzorem rozjasníte. Když už do takových šatů půjdete, neváhejte a oblečte k nim podpatky. Opticky vám prodlouží nohy a vy budete vypadat velmi elegantně. Vlasy můžete vyčesat nahoru a dát do nich čelenku, kterou sladíte s botami. Vytvoříte tak zářivý look, ve kterém vás nikdo nepřehlédne. Kdo si takové šaty oblíbil? Například televizní moderátorka a modelka Alexa Chung.

kvetovane_saty_alexa_chung

2. Dlouhá barevná klasika

Šaty pod kotníky rozhodně nejsou nudnou záležitostí. S dobře vybranými sandály a rozpuštěnými vlasy budete vypadat romanticky a něžně. Barevných možností je spousta – zelené, modré nebo oranžové. Nebojte se riskovat a jít do výrazných barev. Přes sebe můžete hodit džínovou bundu, čímž celý outfit dokonale podtrhnete. Nápady hledejte u Blake Lively.

dlouhe_saty2c_blake_lively

3. Bílá nevinnost

Pokud potřebujete zapůsobit decentně až nevinně, ideální barvou je bílá. Délku šatů zvolte nad kolena, perfektně k tomu padnou boty na podpatku. Celkový dojem doplňte nehty nalakovanými výraznou barvou a šperky, které oblečení zvýrazní. Ovšem všeho s mírou – nemusíte se celá ověsit kovy, které vás potáhnou k zemi.

white_dress_final

4. Veselé puntíky

Puntíkované vzory jsou in, a navíc vypadají mladistvě. Zvolte k nim balerínky nebo jednoduché lodičky, které nebudou působit rušivě. Mohou být v neutrálních barvách. Případně se můžete sladit celá podle základní barvy, jako to udělala Taylor Swift v případě vycházky po městských ulicích.

Taylor-Swift-Polka-Dot-Dress

sledujte nás na instagramu