5 nejlepších bronzerů pro nezapomenutelné léto

5 nejlepších bronzerů pro nezapomenutelné léto 5 nejlepších bronzerů pro nezapomenutelné léto Klíč k získání opáleného a zářivého vzhledu! Nechte se políbit sluncem!
5 nejlepších bronzerů pro nezapomenutelné léto
{loadposition breadcrumb}

5 nejlepších bronzerů pro nezapomenutelné léto

Klíč k získání opáleného a zářivého vzhledu! Nechte se políbit sluncem!

Vyzkoušejte exkluzivní tip JOY!

Pro nanášení bronzujícího pudru si vyberte velký nadýchaný štětec. Před tím, než se dotkne vaší tváře, oklepejte z něj přebytečné množství o zápěstí. Věnujte svou pozornost především oblasti spánků a lícních kostí. Nezapomínejte na nos a bradu, které velmi zlehka také potřete. Největší a nejčastější chybou je nepoužívání bronzeru na pokožku uší, krku a dekoltu! Nechcete-li vypadat jako maska na maškarním bále, která má oddělenou hlavu od zbytku těla, mějte toto pravidlo vždy na mysli!

Nyní, když už máte vynikající know-how, vám zbývá jediné – vybrat si ten nejlepší bronzer na nadcházející léto!

Top 5 výběr podle JOY:

1. Guerlain, Terra Tropica


Guerlain-Terra-Tropica-Powder-2014

Zatím jeden z nejkrásnějších kousků letní sezony, který dokáže odrazit auru světla na vaši tvář. Ozdoben je rytinou sluncí, která kombinují dva různé odstíny, aby zajistily přirozený a oslnivý vzhled.

2. Lancôme, Summer Collection: Star Bronzer Golden Riviera

Lancome-Golden-Riviera-Star-Bronzer-for-the-Summer-2014-season_copy

Lancôme s odhalením tohoto bronzeru poměrně dlouho otálel a teprve před pár týdny ho oficiálně představil. Jeho zázračný zlatý prášek dokáže okamžitě poskytnout pleti opálený nádech. Třpytkami zase nádherně rozsvítí váš make-up.

3. Estée Lauder, Bronze Goddess


Estee-Lauder-Bronze-Goddess-powder-bronzer_summer-2014

Estée Lauder nabízí tradiční pudr ve čtyřech různých odstínech. Jeho unikátní složení bez olejů poskytuje matnou pokožku a luxusní prášek něžně halí obličej a dekolt do svůdného bronzu.

4. L’Oréal Paris Glam Bronze: Monopudr


loreal4

První sluneční pudr, který vyzdvihuje opálení! Blondýnky nebo brunetky, světlá nebo tmavší barva pleti, vyberte si požadovanou intenzitu: lehkou, střední nebo intenzivní.

5. L’Oréal Paris Glam Bronze: Duopudr


loreal5

Dvě dua slunečního pudru, dvě harmonie perlivých odstínů, speciálně vyvinutých pro zkrášlení pokožky blondýnek a brunetek.

Související články:

Star look: Oslňujte svým vzhledem podle Blake Lively
Klíč k oslňující kráse podle Evy Longorii
Jarní průvodce krásou: Jak na alergie