Jaké sluneční brýle jsou populární u slavných?

Jaké sluneční brýle jsou populární u slavných? Jaké sluneční brýle jsou populární u slavných? Slunce začíná pořádně zářit a vy nevíte, po jakých brýlích sáhnout? Není nad to, podívat se do světa celebrit a vzít si něco z jejich nápadů.
Jaké sluneční brýle jsou populární u slavných?
{loadposition breadcrumb}

Jaké sluneční brýle jsou populární u slavných?

Slunce začíná pořádně zářit a vy nevíte, po jakých brýlích sáhnout? Není nad to, podívat se do světa celebrit a vzít si něco z jejich nápadů.

1. Jaké brýle zvolit při sportu? Jennifer Lawrence má jasno

Známá herečka to vyřešila pilotkami. Když si jdete během slunečných dnů zasportovat, brýle nenechávejte doma. Vyberte takové, které skvěle drží a nebudou vás znervózňovat tím, že padají. Jennifer vsadila na tvar pilotních brýlí, který vypadá dokonale ležérně ke sportovnímu oblečení.

na_sport_jennifer_lawrence

2. Obří brýle podle Cameron Diaz

Na muší brýle sází Cameron na každém kroku. Proč? Má štíhlý obličej a tvarově nepříliš výrazný. Masivní skla ji báječně oživují a dodávají jí šmrnc. Hned si vás každý všimne, navíc budete před sluncem velmi dobře chráněná. Jen si dejte pozor u moře, aby se vám ‚mušáky‘ neopálily.

cameron_diaz_obri_bryle

3. Hranatý tvar nosí Demi Lovato

Klasický tvar je v módě pořád a jen tak ji neopustí. Výhodou takových obrouček je, že padnou každému typu obličeje a není problém je zakoupit v nejrůznějších barevných kombinacích. Rozhodně na nich nešetřete, čím kvalitnější brýle, tím lépe jsou vaše oči chráněny.

demi-lovato-ray_ban

sledujte nás na instagramu