3 tipy na výjimečnou dámskou jízdu

3 tipy na výjimečnou dámskou jízdu 3 tipy na výjimečnou dámskou jízdu Žijete v rychlém tempu a na nic vám nezbývá čas? Nevidíte své kamarádky tak často, jak byste si přála? Tak tomu učiňte přítrž!
3 tipy na výjimečnou dámskou jízdu
{loadposition breadcrumb}

3 tipy na výjimečnou dámskou jízdu

Žijete v rychlém tempu a na nic vám nezbývá čas? Nevidíte své kamarádky tak často, jak byste si přála? Tak tomu učiňte přítrž!

Odborníci totiž prohlašují, že přátelství a s ním spojený pocit sounáležitosti nás dělají šťastnějšími, zdravějšími a posilují imunitní systém!

Pokud je to už déle než dva týdny od vaší holčičí sešlosti, domluvte si další! Chápeme, že v baru protančené noci, kdy to s kámoškami táhnete do brzkého rána, jsou vzácné, protože umějí býti dosti nákladné. Město je drahé a vaše společenská potřeba pláče. Co teď? Uspořádejte dámskou jízdu v pohodlí domova! Vyberte datum, přijďte se zajímavým nápadem, rozešlete pozvánky, dejte vědět, že chcete řádit!

Přinášíme vám tři doporučení pro báječný domácí mejdan:

1. Degustační party

Nakupte víno, které máte nejraději, a vzkažte kamarádkám, aby i ony přinesly to své nejoblíbenější na večerní ochutnávku. Poznávejte odlišné chutě, společně popíjejte a vzájemně si popisujte, jak vám lahodí vinný buket – toto je příjemná a efektivní cesta, jak se dostat k intimním a peprným holčičím tématům, která vám stud jindy nedovolí probrat. Je až neuvěřitelné, jak osvobozující dokáže být zjištění, že ve svých citových bouřích netápete sama, a že kamarádky řeší na chlup stejné problémy jako vy. Dobrá přítelkyně umí vždy naslouchat, podpořit, uklidnit, ale i poradit dle svých zkušeností. Trable tak najednou uvidíte v novém, lepším světle. Starosti se rozplynou jako pára nad hrncem, a že u toho o zábavu nebude nouze, vám můžeme garantovat!

2. Obžerství

Pozvěte kamarádky na večeři a požádejte je o pomoc s přípravou. Jednotně vyberte to nejsložitější, ale zato nejchutnější menu, které byste si nikdy se svými partnery nedaly nebo nevychutnaly. Určitě každá z nás důvěrně zná mužské poznámky ohledně jídla, které konzumujeme. Ať je již zdravé, nebo vyloženě nezdravé, vždycky si důvod ke komentáři najdou. Vyzkoušíte-li náš tip, budete překvapené, jak holčičí drbání a debužírování jdou skvěle dohromady!

3. Zkrášlování

Která žena nemiluje voňavé zázračné kelímky? Dokážete s přítelkyněmi nekonečně dlouho rozebírat své triky a vychytávky? Pak je pro vás spa dýchánek ten pravý! Jako speciální vstupenku do svých domácích lázní vyžadujte osvědčený kosmetický recept a k němu potřebné ingredience. Následně všechnu exkluzivní alchymii vyzkoušejte a ohodnoťte. Jako vlastní zábavu si můžete například přichystat letní pedikúru. Hladké, vyživené prstíky ozdobte veselými barvami a hurá do sandálků! Nic nedokáže tolik stmelit holky jako společné lakování nehtů! :-)


Související články:

Nakupování nás dělá šťastnější: 5 faktů, proč tomu tak je!
5 tipů, jak strávit První máj
Svátek matek: 6 tipů, jak ho oslavit