Být štíhlá bez dřiny? Jde to!

Být štíhlá bez dřiny? Jde to! Být štíhlá bez dřiny? Jde to! S příchodem jara řeší většina z nás celulitidu a drobné nedostatky své postavy. Vedle cvičení a vyvážené stravy se na celkovém vzhledu podílí také profesionální péče v salonu. Nevěříte? Vyzkoušeli jsme za vás.
Být štíhlá bez dřiny? Jde to!
{loadposition breadcrumb}

Být štíhlá bez dřiny? Jde to!

S příchodem jara řeší většina z nás celulitidu a drobné nedostatky své postavy. Vedle cvičení a vyvážené stravy se na celkovém vzhledu podílí také profesionální péče v salonu. Nevěříte? Vyzkoušeli jsme za vás.

Celulitida postihuje až 90 % ženské populace. Způsobuje ji jednak genetika a specifické složení podkoží ženské pokožky, jednak hromadění tuků v kombinaci s přebytkem vody a zánětem kožní tkáně. Denní lázně Bomton Spa & Wellness rozšířily své portfolio tělových procedur o novinku – EXPERTNÍ ZEŠTÍHLUJÍCÍ OŠETŘENÍ s následnou domácí péčí. A my jsme ji museli vyzkoušet.

Rozlišují se 2 typy celulitidy: celulitida s přebytkem vody a celulitida s hromaděním tuků. Na základě úvodní konzultace školená terapeutka zjistí, o jaký typ tzv. pomerančové kůže se jedná, a navrhne účinné řešení na míru dané klientce včetně doporučení na domácí péči s přípravky Institut Esthederm.

Již během tzv. prvního kontaktu, během kterého terapeutka provede diagnostiku celého těla, pohodlně ležíte na lůžku, aby energie mohla tělem volně cirkulovat. Ošetření začíná od nohou, postupuje nahoru k hlavě a jeho nedílnou součástí je masáž zad a také cílená péče o dekolt, na kterém se projevy stárnutí ukazují nejdříve.

Tělový peeling s přípravky určenými přímo na problematickou celulitidu odstraňuje odumřelé buňky, vyhlazuje pokožku a připraví ji na následnou aplikaci tělových přípravků pro pevnou a mladistvě vypadající pokožku. Terapeutka se během peelingu pomocí speciálních technik zaměřuje ve větší míře na oblasti s tvrdší pokožkou a partie, na které poté aplikuje zeštíhlující ošetření. Následná ruční modelovací technika eliminuje projevy celulitidy pomocí speciálně navržených tahů a používaných přípravků s obsahem účinných látek kontryhelu, kofeinu a karnitinu.

Tuk, který se během expertního zeštíhlujícího ošetření uvolní, je intenzivně spalován, a je tak okamžitě využita jeho energie a nedochází k jeho ukládání v adipocytech.
Součástí ošetření je také speciální tělová maska se zábalem. Procedura se tak nevěnuje pouze problematickým partiím, ale celému tělu. Pečlivě vybrané přípravky, které terapeutka používá, obsahují speciální komplex účinných látek pro ochranu mládí pokožky a její obnovu.

Profesionální ošetření celého těla se zaměřením na celulitidu slibuje okamžité výsledky. Za 90 minut, které kompletní ošetření těla včetně speciální chladivé tělové masky a zábalu trvá, vidíte a zejména cítíte intenzivní účinky. Během doby strávené v salonu si vaše mysl odpočine a vaše tělo se dočká intenzivní péče, ve které můžete pokračovat pravidelně doma.

Doporučujeme sérii 4 ošetření (jednou týdně) pro maximální a dlouhotrvající výsledky.
Expertní zeštíhlující ošetření nabízí Bomton Spa & Wellness, pasáž Jalta, Václavské náměstí 43, Praha 1. Cena jednoho ošetření je 1750 Kč.

Související články:

3 triky, jak vybrat tu pravou kabelku
6 faktů, které musíte vědět o parfémech
3 nejznámější mýty o zubech