Jak šel čas s Jennifer Lawrence

Jak šel čas s Jennifer Lawrence Jak šel čas s Jennifer Lawrence Na populární herečku se názory různí. Jedni říkají, že je krásná a má obrovský herecký talent. Druhá strana tvrdí, že její vzhled je tuctový a herecké výkony průměrné. Úroveň herectví porovnat nemůžeme, ale to, jak se z nenápadné dívky stala slavná a elegantní dáma, ano.
Jak šel čas s Jennifer Lawrence
{loadposition breadcrumb}

Jak šel čas s Jennifer Lawrence

Na populární herečku se názory různí. Jedni říkají, že je krásná a má obrovský herecký talent. Druhá strana tvrdí, že její vzhled je tuctový a herecké výkony průměrné. Úroveň herectví porovnat nemůžeme, ale to, jak se z nenápadné dívky stala slavná a elegantní dáma, ano.

Jennifer Lawrence se narodila 15. 8. 1990 v Louisville v USA. Ve čtrnácti letech se jí podařilo přesvědčit rodiče k cestě do New Yorku, kde chtěla najít filmového agenta, který ji bude zastupovat. Povedlo se a Jennifer musela předčasně ukončit střední školu, k jejímuž studiu se už nevrátila. Nevystudovala ani žádnou hereckou školu a v rozhovorech uvádí, že hraje podle citu. Začínala v seriálech a později se vyšvihla až mezi hollywoodskou smetánku. Můžete ji znát ze snímků Hunger Games nebo z romanticky laděné Terapie láskou, kde ztvárnila hlavní roli po boku Bradleyho Coopera. Za tuto roli získala Jennifer Lawrence nejvyšší ocenění – Oscara. 

JL_2007

JL_2008

JL_2009

JL_2010

JL_2011

JL_2012

JL_2014

sledujte nás na instagramu