Grace’n’Glamour: české módě tváří v tvář naživo

Grace’n’Glamour: české módě tváří v tvář naživo Grace’n’Glamour: české módě tváří v tvář naživo V sobotu 31. května vtrhne do hotelu Mandarin Oriental Prague záplava barev, lehounkých materiálů nápaditých střihů i originálních šperků. A vy musíte být u toho!
Grace’n’Glamour: české módě tváří v tvář naživo
{loadposition breadcrumb}

Grace’n’Glamour: české módě tváří v tvář naživo

V sobotu 31. května vtrhne do hotelu Mandarin Oriental Prague záplava barev, lehounkých materiálů nápaditých střihů i originálních šperků. A vy musíte být u toho!

Letošní jaro se už od března mísí s létem, aniž by se ohlíželo na přírodou kdysi nastolený řád, a zdá se, že vybírat odpovídající modely podle sezony již dávno neplatí.

Nové kolekce, které čeští návrháři představí na květnové módní události Grace’n’Glamour, ale vybízejí k dodržování zavedených pravidel a milovnicím módy připomenou, že právě teď nastává čas k nákupu průhledných halenek, hedvábných topů i rozevlátých letních šatů. Luxusní prostředí a čas strávený s příjemnými lidmi láká již popáté k návštěvě akce, která pomůže doplnit šatníky i šperkovnice jedinečnými a nadčasovými kousky.

A na koho se můžete těšit? Návrháři a šperkaři, kteří představí na květnové Grace’n’Glamour své nové kolekce: Josefína Bakošová/Chi-Chi, Veronika Bijok, Barbora Divínová/Nová Róba, Franco Arazzi, Kateřina Geislerová, Alena Heinrichová/By Adrianet, Soňa Kabaň, Hany Koi, Jana Minaříková, Marie Mukařovská, Nomio, Mirka Nováková/Soul Jewellery, Michaela Obersteinová, Iveta Pecuchová, Jaroslava Procházková, Ritore, Eva Růžičková, Jiří Skácelík, Yana Thal, Eliška Tomková, Zuzana Veselá, Hana Zelenková a BeWooden.

Tak už víte, co v sobotu 31. května podniknete? My rozhodně ano, protože kde jinde zhlédnout tolik krásné české módní tvorby než zde a za pouhých 120 Kč?

Související články:

3 triky, jak vybrat tu pravou kabelku
6 faktů, které musíte vědět o parfémech
3 nejznámější mýty o zubech