Mám mladšího přítele! A proč ne?

Mám mladšího přítele! A proč ne? Mám mladšího přítele! A proč ne? Toužíme většinou po starších, ale občas je láska slepá, a tak se občas stane, že ten vyvolený je zrovna o pár let mladší než my. Jak se s takovou vztahovou novinkou vypořádat?
Mám mladšího přítele! A proč ne?
{loadposition breadcrumb}

Mám mladšího přítele! A proč ne?

Toužíme většinou po starších, ale občas je láska slepá, a tak se občas stane, že ten vyvolený je zrovna o pár let mladší než my. Jak se s takovou vztahovou novinkou vypořádat?

Nebát se

Pokud bylo už vašemu milému patnáct a vám zrovna netáhne na čtyřicítku, není třeba se ničeho bát. Věkové rozdíly jsou v poslední době čím dál častější. Není třeba se na veřejnosti ani doma stydět.

Neponižovat se

Nikdy, ale opravdu nikdy před ním neříkejte, že by klidně mohl mít mladší slečnu, než jste vy. Tak dlouho to bude poslouchat, až vás jednoho dne opravdu poslechne. Je s vámi, protože vás miluje, chcete snad větší důkaz?!

Neřídit se radami ostatních

Samozřejmě nemáme na mysli rady opravdových kamarádek, ale takové ty ‚dobře míněné rady‘ ostatních známých ohledně vašeho věkového rozdílu si trpělivě vyslechněte a to je vše, co pro ně můžete udělat. Je to pouze vaše věc, koho máte ráda, a věk v tom nehraje roli.

Nebát se cítit sexy

Pro zamilovaného chlapa není nic víc sexy než jeho slečna. Tak se odvažte a nesrovnávejte se s mladšími ženami. Jste sexy a vybral si právě vás a žádnou jinou. Neschovávejte se proto a občas si dovolte luxus být tou sexy a krásnou. Věřte nám, že to funguje!

Související články:

3 triky, jak vybrat tu pravou kabelku
6 faktů, které musíte vědět o parfémech
3 nejznámější mýty o zubech
sledujte nás na instagramu