Lindex slaví 60. let limitovanou kolekcí od Jean Paul Gaultiera

Lindex slaví 60. let limitovanou kolekcí od Jean Paul Gaultiera Lindex slaví 60. let limitovanou kolekcí od Jean Paul Gaultiera 60. let - to už je důvod k oslavám, a tak se společnost Lindex pro podzimní kolekci 2014 spojí s jedním z největších a nejodvážnějších jmen v módním průmyslu – Jeanem Paulem Gaultierem.
Lindex slaví 60. let limitovanou kolekcí od Jean Paul Gaultiera
{loadposition breadcrumb}

Lindex slaví 60. let limitovanou kolekcí od Jean Paul Gaultiera

60. let - to už je důvod k oslavám, a tak se společnost Lindex pro podzimní kolekci 2014 spojí s jedním z největších a nejodvážnějších jmen v módním průmyslu – Jeanem Paulem Gaultierem.

Společnosti Lindex je v roce 2014 šedesát let, a proto plánuje na podzim uspořádat velkou oslavu, jíž ukáže minulost, přítomnost a budoucnost značky Lindex. A nechce slavit sama; na oslavu, jejíž součástí je i designová spolupráce s Jeanem Paulem Gaultierem, pozve přátele, partnery, zaměstnance i zákazníky.

"Je to báječná a zábavná zkušenost, tvořit pro společnost Lindex kolekci, která interpretuje můj styl a zároveň se účastnit boje proti rakovině prsu. Věřím, že jsme nalezli skvělý mix těchto prvků a kolekce je odvážná, stylová a výrazná, přesně jako ženy, které se oblékají v Lindexu, říká Jean Paul Gaultier.

Kolekce Jean Paul Gaultier for Lindex se skládá z dámského oblečení, oblečení pro děti, doplňků a spodního prádla. Na trhu se objeví ve vybraných prodejnách a na webu lindex.com, a to 8. října 2014. Kolekce přispěje k boji proti rakovině prsu – 10% z prodeje této kolekce věnuje společnost Lindex projektu Bellis Young and Cancer Aliance žen s rakovinou prsu.

"Spolupracovat v rámci oslav našeho 60. výročí založení s takovou legendou světa módy je pro nás veliká čest. Značka Jean Paul Gaultier vyjadřuje energii a sebedůvěru, která skvěle souzní se značkou Lindex a tím, kam směřuje, uvádí Nina Starck, vedoucí Oddělení designu ve společnosti Lindex.

Co k tomu dodat? Snad je, že 8. října budeme stejně jako tisíce ostatních fashion victims přešlapovat před vchody do obchodů Lindex. Protože tuto kolekci prostě nemůžeme nechat ujít!


Související články:

3 triky, jak vybrat tu pravou kabelku
6 faktů, které musíte vědět o parfémech
4 tipy, jak si vybrat svou jarní kabelku
sledujte nás na instagramu