4 věty, kterými dokážeme muže rozhodit

4 věty, kterými dokážeme muže rozhodit 4 věty, kterými dokážeme muže rozhodit Stane se vám, že něco pronesete a váš partner se na vás pouze tázavě podívá, případně si nespokojeně odfrkne a vznešeně odejde? Nejspíš jste vyřkla jednu z vět, které slýchají často a při nichž se jim dělají mžitky před očima. Podívejte se na čtyři zaklínadla, kterými můžeme naštvat naše drahé.
4 věty, kterými dokážeme muže rozhodit
{loadposition breadcrumb}

4 věty, kterými dokážeme muže rozhodit

Stane se vám, že něco pronesete a váš partner se na vás pouze tázavě podívá, případně si nespokojeně odfrkne a vznešeně odejde? Nejspíš jste vyřkla jednu z vět, které slýchají často a při nichž se jim dělají mžitky před očima. Podívejte se na čtyři zaklínadla, kterými můžeme naštvat naše drahé.

1. Jsem v tom tlustá?

Klasická otázka. Muži ji nesnášejí z jednoho prostého důvodu. Ať řeknou cokoli, je to špatně. Odpoví: „Samozřejmě že nejsi miláčku,“ na což obvykle reagujeme slovy: „Kecáš, stejně bys mi to neřekl. Jdu se převléct.“ A přiznejme si, málokdo chce slyšet, že je v těch šatech tlustý. Nesnižujte se v partnerově pohledu a noste věci, ve kterých se cítíte dobře, nebo mu věřte, že to myslí vážně.

2. Budu hotová do pěti minut a vyrážíme

Neslibujte přesný čas, pokud ho nemůžete splnit. Většina mužů už opravdu nevěří, že se dokážeme za pět minut přichystat a zkrášlit, pak jsou akorát otrávení a stopují vám čas. Raději řekněte na rovinu, že nestíháte, ať se drahý ještě na chvilku usadí, a že se pokusíte vypravit rychle. Když nezadáte přesný časový údaj, nebude mít protiargument, že vám to trvá.

3. Jakákoli věta začínající: „To můj bývalý…“

Těmto větám bychom se měly vyhnout. Samotným je nám obvykle nepříjemné poslouchat o bývalých přítelkyních. Občas je lepší řídit se pravidlem: nedělat to, co nechci, aby on dělal mně. Hlavně se vyvarujte jakéhokoli srovnávání (alespoň ne nahlas) na to jsou muži opravdu citliví. Může se vám stát, že se s vámi pak uraženě nebude bavit, případně se vám to pokusí vrátit nějakou výživnou hláškou.

4. Podívej na to roztomilé miminko!

Na tohle si dávejte pozor, abyste partnera zbytečně nevyděsila. Samozřejmě je pěkné nadchnout se projíždějícím kočárkem, ale raději sledujte po očku reakci partnera. Pokud není vyděšený, že se po něm také bude chtít miminko, obdivujte batolata vesele dál. Jestliže vypadá pobledle, příště zvolte jemnější projevy nad roztomilostí. 

Související články:

5 tipů, jak být v životě šťastnější a úspěšnější
Být štíhlá bez dřiny? Jde to!