5 písniček, které si v létě nesmíte nechat ujít

5 písniček, které si v létě nesmíte nechat ujít 5 písniček, které si v létě nesmíte nechat ujít Teplé měsíce a ležení u vody si přímo říkají o super písničky, které by neměly chybět v žádném přehrávači. Co si pustit do sluchátek a jaké písničky teď ve světě letí? Podívejte se na naše tipy.
5 písniček, které si v létě nesmíte nechat ujít
{loadposition breadcrumb}

5 písniček, které si v létě nesmíte nechat ujít

Teplé měsíce a ležení u vody si přímo říkají o super písničky, které by neměly chybět v žádném přehrávači. Co si pustit do sluchátek a jaké písničky teď ve světě letí? Podívejte se na naše tipy.

1. Sam Smith – Stay with me

Pro začátek něco pomalejšího ale rozhodně ne utahaného. Chytlavý refrén a nečekaně vysoký hlas Sama Smithe se stanou návykovými. Tóny jsou podtrženy gospelem, a máme tu hit. Sam je britský zpěvák a písničkář a od roku 2012 se často umisťuje v prestižním UK Chart. 

smith

2. Iggy Azalea – Fancy

Písnička, kterou uslyšíte na každé letní party a do jejíhož rytmu se budete chtít vlnit, nebo alespoň pohupovat. Svižný spád a rytmus – typické pro tenhle song – vás zkrátka nenechají sedět. Australské rodačce je třiadvacet let a kromě zpěvu se živí také modelingem. Od roku 2012 se pouze občas mihne v rádiích, nyní to vypadá, že se v nich usadí na delší dobu.

Iggy-Azalea

3. Ed Sheeran – Sing

Kytara a zajímavě zabarvený hlas Eda Sheerana vás budou v Sing bavit. Ideální písnička pro odpočinek na pláži, kdy se zavřenýma očima jen tak přemýšlíte o životě. Ed se narodil ve Velké Británii a od roku 2008 žije v Londýně. Mohli jste ho zaznamenat už při skladbě Lego House nebo o něco později v roce 2013, kdy přišel s I see fire, která se stala hlavní písní druhého dílu Hobbita.

Ed-Sheeran

4. Calvin Harris – Summer

Osvěžující letní věc z dílny Calvina Harrise vás roztančí a zvedne vám náladu. Je živá a máte dojem, že přímo zní létem. Calvin Harris je skotský DJ a zpěvák, kterého nejspíš znáte díky jeho spolupráci s Rihannou a písničce We found love, slavnou se také stala I need your love.

Calvin-Harris-9

5. Lorde – Team

Mladá zpěvačka, která prochází z Nového Zélandu, bodovala hitem Royals. Teď zní v éterech Team a není o nic horší a neměla by vám ujít. Za Royals navíc získala dvě ocenění Grammy a letos byla oceněna Brit Awards. 

lorde

Související články:

4 tipy na trendy boty pro letošní léto
sledujte nás na instagramu