Flower power aneb květinové trendy na léto

Flower power aneb květinové trendy na léto Flower power aneb květinové trendy na léto Květinové potisky a vzory jsou trendem číslo jedna pro léto 2014! Zapomeňte na květiny utopené v pastelových odstínech z kolekcí minulého roku.
Flower power aneb květinové trendy na léto
{loadposition breadcrumb}

Flower power aneb květinové trendy na léto

Květinové potisky a vzory jsou trendem číslo jedna pro léto 2014! Zapomeňte na květiny utopené v pastelových odstínech z kolekcí minulého roku.

Toto léto vítězí 3D aplikace a výšivky, stylizované vzory, květiny na temných podkladech i retro oversize potisky. Květiny jsou v této sezoně jednoduše více než jen květiny. Tuto sezonu se rozhodně vyplatí nechat rozkvést svůj šatník.

Motivy květin a flóry obecně se v jarních a letních kolekcích objevují opakovaně. Čím je ale letošní květinový trend tak nový a svěží? „Je to především vyvázáním květinových motivů z romantického looku a jejich neotřelým kombinováním. Spojení květinových šatů s neformálními teniskami nebo batohem má v sobě hravost i eleganci,“ říká Monika Janotová z Gate. Již dávno neplatí, že květinové vzory patří pouze romantickým duším, ale užijí si je i ženy milující extravaganci a sportovní styl.

Jak květinové vzory nosit? Kromě inovativního kombinování se sportovním vzhledem jsou nezbytností tohoto léta maxišaty a dlouhé sukně. Ve spojení s aktuálním trendem minimalistických rovných sandálů nemůže být na pochůzky po městě nic pohodlnějšího. Delikátní drobné květy vyniknou na lehkých a transparentních materiálech, velké květy ve výrazných barvách na pevných bavlnách. Pokud si pořídíte letos velmi trendy květinové kalhoty, rozhodně je zkombinujte s jednobarevným jednoduchým topem.

Květinová záplava se nevyhýbá ani doplňkům! Mokasíny, tenisky a super trendy batohy jsou jen malou ochutnávkou květinových doplňků pro letošní sezonu.

Související články:

3 triky, jak vybrat tu pravou kabelku
6 faktů, které musíte vědět o parfémech
3 nejznámější mýty o zubech