3 trapasy celebrit, které stojí za připomenutí

3 trapasy celebrit, které stojí za připomenutí 3 trapasy celebrit, které stojí za připomenutí Myslíte si, že jsou slavní dokonalí? Omyl. I oni se občas dostanou do situace, kdy nevědí, jak zareagovat, případně svou reakci přeženou. Podívejte se na tři trapasy, které rozhodily celebrity.
3 trapasy celebrit, které stojí za připomenutí
{loadposition breadcrumb}

3 trapasy celebrit, které stojí za připomenutí

Myslíte si, že jsou slavní dokonalí? Omyl. I oni se občas dostanou do situace, kdy nevědí, jak zareagovat, případně svou reakci přeženou. Podívejte se na tři trapasy, které rozhodily celebrity.

1. Taylor Swift a Kanye West

Taylor Swift asi jen tak nezapomene na předávání cen MTV Video Music Awards v roce 2009. Vyhrála sošku za nejlepší video a pronášela děkovnou řeč. V tu chvíli k ní přišel na podium Kanye West a přerušil ji s tím, že lepší video měla Beyoncé. Na jevišti tak došlo k trapnému tichu, kdy Taylor netušila, jak reagovat. Nakonec se Kanye West musel veřejně omluvit, ale evidentně si z toho nic nevzal. Za rok se totiž celý incident opakoval znovu.

kanye_west_and_taylor_swift_copy_copy

2. Paris Hilton

Dědička hotelového impéria se na filmovém festivalu v Cannes v roce 2013 moc nepředvedla. Fotografové ji zachytili v šatech, na kterých měla v oblasti rozkroku velkou mokrou skvrnu. Fotografie obletěla svět s palcovými titulky, zda si Paris stihla odskočit na toaletu, nebo nikoli.

paris_hilton

3. Mel Gibson

Mel je znám svými alkoholovými excesy. V roce 2006 to ale přehnal. Zatkli ho za řízení pod vlivem alkoholu. Nejspíš to však nestačilo. Začal ostře nadávat na Židy a prohlašovat, že mohou za všechny války. To vyvolalo velký odpor veřejnosti a přední hollywoodské hvězdy Mela Gibsona vyzývaly k bojkotu – i přestože se omluvil.

mel_gi10

Související články:

3 tipy, jak se dostat do módního zákulisí
Módní revoluce: plus-size modelky v bikinách
4 věty, kterými dokážeme muže rozhodit