Reklama

Jak jde čas s herečkou Jennifer Aniston

Jak jde čas s herečkou Jennifer Aniston Jak jde čas s herečkou Jennifer Aniston Jennifer Aniston je pro většinu lidí tou, kterou Brad Pitt opustil kvůli Angelině Jolie. Ve skutečnosti je to krásná a úspěšná žena, která chystá svatbu se snoubencem Justinem Therouxem. Jak se změnila od roku 2007? Budete překvapení – Jennifer snad nestárne!
Jak jde čas s herečkou Jennifer Aniston
{loadposition breadcrumb}

Jak jde čas s herečkou Jennifer Aniston

Jennifer Aniston je pro většinu lidí tou, kterou Brad Pitt opustil kvůli Angelině Jolie. Ve skutečnosti je to krásná a úspěšná žena, která chystá svatbu se snoubencem Justinem Therouxem. Jak se změnila od roku 2007? Budete překvapení – Jennifer snad nestárne!

Jennifer Aniston se narodila 11. 2. 1969 v Kalifornii. Už odmalička byla zvyklá na prostředí filmu. Její otec John pracuje jako producent a je známý jako herec v seriálu Tak jde čas. Její matka Nancy je herečkou a živila se i modelingem. Zajímavostí je, že rok svého dětství strávila s rodiči v Řecku. Poté však její otec dostal hereckou příležitost v New Yorku a celá rodina se stěhovala. Herectví vystudovala na High School of the Performing Arts, mimo to se věnovala také malování. Některé její obrazy byly dokonce na čas vystaveny v newyorském Metropolitan Museum of Art.

Později se naplno věnovala herectví. Známá je hlavně ze seriálu Přátelé, kde ztvárnila postavu Rachel, za kterou dostala cenu Emmy. Má na kontě také hodně filmů, například Božský Bruce, Riskni to s Polly, Záměna, Zkus mě rozesmát, Exmanželka za odměnu a mnoho dalších. V současné době chystá svatbu s hereckým kolegou Justinem Therouxem. 

JA2007

JA2008

JA2009

JA2010

JA2011

JA2012

JA2013

JA2014

Související články:

9× vztahy v budoucnosti aneb co nás čeká
Mám mladšího přítele! A proč ne?
Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama