3 zásady, jak neztloustnout na dovolené

3 zásady, jak neztloustnout na dovolené 3 zásady, jak neztloustnout na dovolené Je to paradox. Celý rok na sobě dřeme, abychom na dovolené oslnili dokonalou postavou. Když dorazíme na místo, mnohdy začneme jíst jako o závod, protože přece máme volno a je to zaplacené. Jak na dovolené nepřibrat a po návratu nebýt naštvaní na váhu? Pomohou vám tři zásady.
3 zásady, jak neztloustnout na dovolené
{loadposition breadcrumb}

3 zásady, jak neztloustnout na dovolené

Je to paradox. Celý rok na sobě dřeme, abychom na dovolené oslnili dokonalou postavou. Když dorazíme na místo, mnohdy začneme jíst jako o závod, protože přece máme volno a je to zaplacené. Jak na dovolené nepřibrat a po návratu nebýt naštvaní na váhu? Pomohou vám tři zásady.

1. Zapomeňte na sněz, co můžeš

Samozřejmě si dopřejte jídlo podle chuti, ale s mírou. Jestliže máte na něco chuť, tak si to dejte, ale snažte se, aby toho bylo malé množství. Vidina all inclusive je lákavá, ovšem pro vaši váhu zrádná.

2. Dostatek pohybu

Pokud jste u moře, zkuste si pořádně zaplavat. Jestliže budete mít dostatek pohybu, kupříkladu díky řádění ve vlnách, spálíte spoustu kalorií a příjemně zrelaxujete. Chybí vám fitness centrum? Hodně hotelů fitness přímo nabízí, takže když se poptáte, jistě se něco takového najde. Nezapomeňte však, že jste si přijeli odpočinout, ne se zničit.

3. Dodržujte pravidelný režim

Dobré je, když jíte v rozmezí 3-4 hodin. V tom případě máte nakročeno k udržení váhy a nemusíte se stresovat. Dodržujte pitný režim a snažte se nemít pocit hladu. Jídlo si rozdělte a těšte se na ně. Hlavně nepropadejte panice, když zhřešíte dobrým zákuskem. Myslete pozitivně a řekněte si, že během volna prostě nepřiberete.

Související články:

4 osvěžující nápoje na léto!
10 triků, jak zhubnout bez stresu a napořád
sledujte nás na instagramu