3 tipy, jak ušetřit peníze na nákupech

3 tipy, jak ušetřit peníze na nákupech 3 tipy, jak ušetřit peníze na nákupech Radost z návštěvy obchodního centra nebo z toho, že konečně máme co na sebe, je nesdělitelná. Jak spokojenost s nákupem ještě zvýšit? Ušetřením. Využívejte nejrůznější výhody a plaťte menší obnosy. Podívejte se na tři tipy, které můžete při honbě za oblečením využít.
3 tipy, jak ušetřit peníze na nákupech
{loadposition breadcrumb}

3 tipy, jak ušetřit peníze na nákupech

Radost z návštěvy obchodního centra nebo z toho, že konečně máme co na sebe, je nesdělitelná. Jak spokojenost s nákupem ještě zvýšit? Ušetřením. Využívejte nejrůznější výhody a plaťte menší obnosy. Podívejte se na tři tipy, které můžete při honbě za oblečením využít.

1. Slevové portály

Občas se na nich dají zachytit slevy do internetových obchodů. Ovšem objeví se slevy i do kamenných. Obvykle se nejedná o známé značky, ale název nutně nemusí znamenat, že je oblečení nekvalitní. Pokud tedy vyberete slevový kupon na daný obchod, důkladně si předtím projděte jeho reference a raději zjistěte, zda nemá i kamennou prodejnu ve vašem městě.

2. Zákaznické karty

Většina oblíbených značek vám je nabídne. Než se však upíšete, přečtěte si podmínky, které jsou uvedeny malým písmem na smlouvě. Proč? Může se stát, že smlouvu uzavřete na dobu určitou a musíte si v té době něco koupit, jinak dostanete pokutu. Jsou to ovšem výjimečné případy. Většinou zákaznické kartičky skýtají mnoho výhod a slev. Nechte si také zasílat informační e-maily, ať víte o všech akcích, které se chystají.

3. Sociální sítě

Když budete na sociálních sítích sledovat svůj oblíbený obchod, nebudete litovat. Pokud se chystá výhodná akce na určitý den, umístí se tam oznámení ten den ráno. Vy toho pak můžete využít. Často se jedná o dvě věci za cenu jedné, což se vám vyplatí. Není špatné ani sledovat přímo webové stránky, přičemž na profilech společností najdete odkaz. 

Související články:

Jednoduché triky, jak v létě kombinovat barvy
Trendy vůně léta: Máme tip na každý den!
sledujte nás na instagramu