Manuál JOY - jak se stát fotogenickou

Manuál JOY - jak se stát fotogenickou Manuál JOY - jak se stát fotogenickou Také si na každé fotce připadáte jako svá nevydařená kopie? Na objektiv fotoaparátu jste tak alergická, že vždy, když je vám nablízku, raději berete nohy na ramena? Pak zbystřete! Fotogeničnost se totiž dá naučit!
Manuál JOY - jak se stát fotogenickou
{loadposition breadcrumb}

Manuál JOY - jak se stát fotogenickou

Také si na každé fotce připadáte jako svá nevydařená kopie? Na objektiv fotoaparátu jste tak alergická, že vždy, když je vám nablízku, raději berete nohy na ramena? Pak zbystřete! Fotogeničnost se totiž dá naučit!

Asi každá z nás zažila chvíle, kdy fotografie s partnerem či přáteli kazila svým nepovedeným pohledem. Rázem se tak z radostných vzpomínek stávají zatraceníhodné momentky, což často vede i k vypěstování fóbie z fotografování. Ale ani modelky se nerodí dokonalé a učí se, jak na fotkách vypadat dobře!

Abyste se zbytečně nepřipravovaly o upomínky vzácných okamžiků, přinášíme vám pár jednoduchých triků a rad:

1. Pokud po vypuštění blesku inklinujete k mrkání, zavírejte před fotografováním oči a těsně před cvaknutím aparátu je pomalu otevřete.

2. Chcete-li se vyhnout dvojité bradě, vytáhněte se z ramen a mírně tlačte svůj obličej dopředu. Poprvé se můžete cítit trochu trapně, ale na fotkách budete vypadat báječně!

3. Podívejte se na své oblíbené portréty a zkuste odhalit důvod, proč je pokládáte za podařené. Líbí se vám, jak se díváte z určitého úhlu? Usmíváte se specifickým způsobem? Pokuste se před zrcadlem napodobovat své nejlepší pózy a zapamatujte si je pro příště!

4. Vyzkoušejte trik hvězd z červeného koberce! Položte jazyk za zuby, když se usmíváte, abyste zabránila praštěnému nebo příliš širokému úsměvu!

5. Pokud toužíte po sexy vzhledu s pootevřenými rtíky, pak dýchejte ústy!

6. Při záběrech celého těla se nechte fotit zespodu. Tím tělo opticky zeštíhlíte a nohy budou vypadat delší.

7. Pokud při focení sedíte, ruce si položte na stehna. Vytvarujete si pěkná ramena a donutíte se sedět rovně.

Související články:

3 jednoduché návody, jak připravit obličej na léto!
Horký letní trend: oranžová rtěnka!
Klíč k oslňující kráse podle Evy Longorii