Letní trend: Vlasy jako mořská panna

Letní trend: Vlasy jako mořská panna Letní trend: Vlasy jako mořská panna Na dovolené jste oslňovala hřívou plnou přirozených vln a objemu, ale doma se vám nedaří docílit stejného výsledku? Máme pro vás řešení!
Letní trend: Vlasy jako mořská panna
{loadposition breadcrumb}

Letní trend: Vlasy jako mořská panna

Na dovolené jste oslňovala hřívou plnou přirozených vln a objemu, ale doma se vám nedaří docílit stejného výsledku? Máme pro vás řešení!

Sea salt spreje právě zažívají velký boom. Tento lehce tužící přípravek je ideální pro vytvoření sexy prázdninového looku. K mírnému rozcuchu připojí šmrnc ležérní vlny s nepřekonatelným objemem, jaký umí vykouzlit jedině mořská voda. Solné spreje dodají vlasům podobnou texturu, jako když strávíte den na pláži. Staňte se osvěžujícím vánkem na tuzemských rozpálených ulicích! Užívejte si léto s exkluzivním koktejlem z  hlubin oceánu!

Máte-li vlasy přirozeně kučeravé, zlehka na ně sprej nastříkejte, prameny pomačkejte a vytvarujte z nich vlny. Pokud jsou vaše vlasy rovné jako hřebíky, přivolejte si na pomoc kulmu nebo žehličku. Natáčejte pouze prostředek vlasu, tak aby konečky a prameny u hlavy zůstaly rovné. Pro věrohodný plážový vzhled se ještě předkloňte, vlasy jemně pročešte prsty a konečný účes přestříkejte solným sprejem.

Lily-Donaldson-by-Alexi-Lubomirski-for-Vogue-Spain-2012-1-1024x681_copy

TOP 3:

1. Beach Waves, Wild Stylers, L’Oréal Professionnel, 289 Kč

zophmi3do88r9wtcuiqn

2. Solný sprej, Osis+, Schwarzkopf, 250 Kč

soln_spray_3475_thsoubor_a


3. Tip Joy na domácí výrobu solného spreje!


sea-salt-collage

Ingredience: voda, kokosový kondicionér, mořská sůl, gel na vlasy a prázdná lahvička od vlasového spreje.

Jednu lžičku mořské soli nechte rozpustit v šálku teplé vody. Přidejte půl lžičky kokosového kondicionéru, špetku gelu a vše poctivě zamíchejte. Vzniklou směs nalijte do nádobky se sprejem a voňavý zázrak je hotov!

Související články:

Star look: Oslňujte svým vzhledem podle Blake Lively
Manuál JOY - jak se stát fotogenickou
3 jednoduché návody, jak připravit obličej na léto!
sledujte nás na instagramu