2× nejlepší a osvěžující koktejly na léto

2× nejlepší a osvěžující koktejly na léto 2× nejlepší a osvěžující koktejly na léto Barevné, ledové, osvěžující – u koktejlů si vždy můžete vybrat podle chuti a nálady. A co se nejvíce hodí k rozesmátému létu? Rozverné a lehké drinky ze šumivého vína! Víme, jak si takový letní drink připravit!
2× nejlepší a osvěžující koktejly na léto
{loadposition breadcrumb}

2× nejlepší a osvěžující koktejly na léto

Barevné, ledové, osvěžující – u koktejlů si vždy můžete vybrat podle chuti a nálady. A co se nejvíce hodí k rozesmátému létu? Rozverné a lehké drinky ze šumivého vína! Víme, jak si takový letní drink připravit!

Avanti Spritz – Italská delikatesa
Šumivé víno, trocha hořkého likéru, sodovka, led a plátek pomeranče – tak vypadá nápoj, který si oblíbila celá Itálie a který se šíří i do dalších zemí. Nemusíte si navíc dělat hlavu s přesným odměřováním surovin, Avanti Spritz koupíte už namíchaný. Stačí jej nalít na led, ozdobit plátkem pomeranče a vychutnávat. V každé lahvi jako by se ukrývala letní pohoda, teplé večery, nevinný flirt, procházky po pláži a cvrlikání cikád. Slyšíte to také?

Avanti Spritz má jemnou broskvovou barvu a delikátní chuť i vůni. Je hořký i sladký zároveň, což je v letních vedrech velmi osvěžující. Má navíc jen osm procent alkoholu, takže se nemusíte bát společenské únavy a z toho plynoucích faux pas.

DSC_0171

Koktejl Hugo

Šumivé víno s příchutí tolik oblíbeného černého bezu? Vynikající kombinace pro letní měsíce! Koktejl Hugo je velmi jednoduchý na přípravu, a stejně tak je snadné ho potom i pít. Do skleničky dáte kostky ledu, zalijete sektem, přidáte bezinkový sirup Monin a trochu vymačkané limetky – a voilà, Hugo je na světě! Tento nápoj vám dokáže, že bublinky se nehodí jen na silvestra nebo rodinné oslavy. Pít jej můžete za všech okolností a se sirupem Monin tvoří báječné duo. Led a máta na ozdobu jen umocní dojem letního koktejlu, i když je venku zrovna zamračeno.

drink-bohemia-sekt-full

sledujte nás na instagramu