Olivia Palermo: Stylově a tajně vdaná!

Olivia Palermo: Stylově a tajně vdaná! Olivia Palermo: Stylově a tajně vdaná! Módní ikona současnosti se provdala! Kráska si v utajení řekla své ano příteli Johannesovi Hueblovi přímo v městě módy New Yorku.
Olivia Palermo: Stylově a tajně vdaná!
{loadposition breadcrumb}

Olivia Palermo: Stylově a tajně vdaná!

Módní ikona současnosti se provdala! Kráska si v utajení řekla své ano příteli Johannesovi Hueblovi přímo v městě módy New Yorku.

Svatba jak ze super módního katalogu, chtělo by se snad každému říct, když se podívá na fotografie z tajné svatby krásky Olivie Palermo a jejího neméně přitažlivého novomanžela. Ostatně, Johannes Huebl je německý model- tudíž bylo snad každému jasné, že tato svatba se zapíše do dějin svatební módy.

Zamilovaní se rozhodli udržet ceremoniál v tajnosti a sama Olivia se k tomu na svých stránkách vyjádřiila takto. "Opravdu jsme oba toužili po klidné a soukromé svatbě, kterou jsme strávili jen s naší rodinou a dvěma nejbližšími přáteli. V Bedfortu /New York/ jsme takové místo našli".

A samozřejmě se nabízí otázka, co si vzala něvěsta a ženich na sebe? Olivia si oblékla kašmírový svetr značky Carolina Herrera a od stejné návrhářky měla i tylovou sukni a minišortky. Lodičky nesly jméno Manolo Blahnik. Johannes si oblékl oblek Mark Anthony Hamburg.

A jak se vám tento velmi krásný a stylový pár líbí?:-) Nám moc!

Související články:

3 triky, jak vybrat tu pravou kabelku
6 faktů, které musíte vědět o parfémech
4 tipy, jak si vybrat svou jarní kabelku
sledujte nás na instagramu