Kam vyrazit v létě?

Kam vyrazit v létě? Kam vyrazit v létě? Venku je krásně a vy máte volno? Nevíte, kam vyrazit? Nezoufejte a podívejte se na naše čtyři tipy. Nudit se rozhodně nebudete.
Kam vyrazit v létě?
{loadposition breadcrumb}

Kam vyrazit v létě?

Venku je krásně a vy máte volno? Nevíte, kam vyrazit? Nezoufejte a podívejte se na naše čtyři tipy. Nudit se rozhodně nebudete.

1. Zámek Jemniště

Tento zámek bývá často opomíjen. Nádherná zámecká zahrada a zajímavá prohlídka stojí za to. Nachází se ve středních Čechách a navštívit ho můžete za každého počasí. Je v barokním stylu a těší se velké zálibě v pořádání pohádkových svateb.

2. Minigolf

Pokud je venku pod mrakem a vy nechcete strávit den doma, můžete vyrazit na nenáročný sport. Podívejte se, které se nacházejí ve vašem okolí, a jděte si užít zábavu. K areálům obvykle přiléhá dobrá restaurace, výlet tak můžete spojit s obědem nebo večeří.

3. Český ráj

Okouzlující kraj protkaný turistickými a cyklistickými stezkami. Je škoda pobýt zde pouze jeden den. Přes slevové portály jistě naleznete zajímavou nabídku ubytování. Můžete si tak užít letní víkend ve sportovním duchu nebo na některém z přírodních koupališť, kterých je kraj plný.

4. Lukostřelba

Netradiční zábava, která vás nadchne. Ve svém okolí jistě najdete místo, kam si můžete jít střelbu šípy zkusit. Nepotřebujete k tomu zvláštní trénink, většina míst vám nabídne lukostřelbu pro začátečníky. Neváhejte zkusit něco netradičního a vyzkoušejte, jak přesnou máte mušku. 

Související články:

Letní trend: Vlasy jako mořská panna
3 rady, jak si zpříjemnit cestu autem na dovolenou
Tipy a triky: Jak na domácí frappé?
sledujte nás na instagramu