3 celebrity, které pomáhají

3 celebrity, které pomáhají 3 celebrity, které pomáhají O hvězdách se často říká, že jsou nafoukané a zhýčkané. U některých je však opak pravdou. Pracují pro charitu nebo v tichosti pomůžou tam, kde je to nejvíc potřeba. Obvykle nemají potřebu se tím chlubit. Podívejte se na tři celebrity, které v soukromí pomáhají, a málokdo o tom ví.
3 celebrity, které pomáhají
{loadposition breadcrumb}

3 celebrity, které pomáhají

O hvězdách se často říká, že jsou nafoukané a zhýčkané. U některých je však opak pravdou. Pracují pro charitu nebo v tichosti pomůžou tam, kde je to nejvíc potřeba. Obvykle nemají potřebu se tím chlubit. Podívejte se na tři celebrity, které v soukromí pomáhají, a málokdo o tom ví.

1. Fotbalista Cristiano Ronaldo

Ronalda před pár měsíci kontaktovali rodiče desetiměsíčního chlapečka, zda by jim nepomohl s financováním jeho operace mozku. Nejenže jim zaplatil celou částku, která činila 50 000 liber, ale také ostatní výdaje v hodnotě pěti tisíc liber. Navíc uspořádal dobročinnou aukci, v níž nabídl své věci. Výdělek šel poté nemocnici, ve které byl chlapeček operovaný.

ronaldo

2. Angelina Jolie a UNICEF

Herečka je jednou z mnoha slavných osobností, které s UNICEF spolupracují. Je obecně známé, že je jejich tváří. Málokdo však ví, že do oblastí, kde organizace působí, sama jezdí. Byla tak například v Iráku, Pákistánu, Libanonu nebo Afghánistánu. Její partner Brad Pitt si před časem postěžoval, že o ni má vždy celá rodina strach.

angelina_jolie_unicef

3. Sandra Bullock

Sandra Bullock přispěla jedním milionem dolarů Lékařům bez hranic, konkrétně při jejich misi na Haiti. Finančně pomáhá také Červenému kříži nebo Americkému fondu pro výzkum AIDS. Nedávno slavila velký úspěch s filmem Gravitace, kde si zahrála po boku George Clooneyho.

bullock_sandra_f

Související články:

Léto po francouzsku s Brigitte Bardot
Olivia Palermo: Stylově a tajně vdaná!
3 tipy, jak lépe vycházet s kolegy